Çocuğunuzun çalışmalarını zekice sergileme

Çocuğunuzun çalışmalarını zekice sergileme

Çocuğunuzun resimlerini ve çizimlerini bir ayakkabı kutusunda saklamak yerine kendi sergisini oluşturmasına yardımcı olun. Nasıl mı?


Banyo sergisi


Sanat eserleri asmak çok az yer kaplarken misafirlerinizin hoşuna gidecek renk ve eğlence yaratacaktır. Tek tip bir görünüm sağlamak için aynı model çerçeveler kullanır ve çıkarılabilir bantla simetrik sıralar halinde resimleri asın.


Resim defterleri


Çocuğunuzun albüm kapağını süslemesini sağlayın ya da kapağa belirgin şekilde çocuğunuzun adını yazın veya yapıştırın. Resim defterini de salonda sehpanın üzerine koyun, böylece çocuğunuz gelen misafirlere eserlerini gösterebilir.


Yorganlar


Çocuğunuzun sanat eserlerinin fotoğrafını çekip bilgisayarınıza kaydedin. En sevdiği resimleri kumaşa yazdırıp bir yorgan olarak dikin. Çocuğunuz bunu yıllarca kullanabilir!


Çamaşır ipi


Çocuğunuzun yatak odasına bir çamaşır ipi asın ve sanat eserlerini buna tutturun. Çamaşır ipini asmak için odanın bir duvarından diğerine iki çıkarılabilir kanca takın. Bunların arasına da çamaşır ipini gerin ve mandalla resimleri asın.


Servis altıkları


Temizlemesi kolay servis altlıkları yapmak üzere çocuğunuzun sanat eserlerini laminatla kaplayın.


Takvimler

Bu, tek bir eserde 12 resmi kullanmanın harika bir yoludur. Tek yapmanız gereken çocuğunuzun eserlerini taramak, sonra da internetteki bir fotoğraf servisine yüklemek. Büyükanneler ve büyükbabalar için harika bir hediye olacaktır!

Bunları okudunuz mu: