Gebeliği Duyurma Kartı İçin 10 Güzel Fikir

Gebeliği Duyurma Kartı İçin 10 Güzel Fikir

Size ve eşinize ilham verecek 10 adet hoş gebeliği haber verme fikri

1. Ultrason Eğlencesi

Bebeğinizin ilk ultrason resmini tarayın ve haberi verdiğiniz kartın arka planına konulmak üzere düzinelerce çıktı alın. Görseli posta kartı boyutunda bir afişe ekleyin ve ultrasonun sağ üst köşesine bebeğinizin tahmini doğum tarihi ile birlikte “Yakında Sizlerle” etiketini yapıştırın.

2. Gerçekten Heyecan Verici

Pozitif gebelik testinizin resmini bulun—hadi hadi, bu resmi çektiğinizi biliyoruz—ve etrafına dijital bir fotoğraf kartı ekleyin. Bırakın bu görsel konuşsun ve bir telefon, sms ve e-posta yağmuruna hazır olun.

3. Fırındaki Ekmek

Fırınınızın orta rafına bir hamburger ekmeği koyun ve resmini çekin. Resmi önceden tasarlanmış bir gebeliği haber verme kartının ortasına koyarak dijital yoldan arkadaşlarınıza ve ailenize yollayın.

4. Abiler ve Ablalar

Büyük çocuğunuza üzerinde “ağabey” veya “abla” yazan bir tişört giydirin ve resmini çekin. Resmin çıktısını alarak sevdiklerinize bebeğinizin tahmini doğum tarihi küçük bir not ile yollayın.

5. Kara Tahta

Ucuz bir mağazadan küçük bir karatahta alın ve aşağı bir ok çizin, bebeğinizin tahmini doğum tarihini eklemeyi de unutmayın. Eşiniz karatahtayı vücudunuzun orta kısmında tutarken bir resminizi çeksin. Kopyalar yaparak herkese gönderin.

6. Koltuklar Dolu!

Çimlerin üzerinde üç adet sandalye yerleştirin. Biri sizin, biri eşinizin, daha küçük olan sonuncusu ise bebeğinizin. Kameranızın zamanlayıcısını ayarlayın, kendi sandalyelerinize oturun ve gülümseyin. Mesaj apaçık olacaktır ve akraba ve arkadaşlarınız sizi yüz yüze kutlamak için kapınızı çalmaya başlayabilir.

7. Posta!

Heyecan verici haberinizin etrafına şık bir kurdele bağlayın ve ailenize ve arkadaşlarınıza postayla gönderin.

8. Doğum Günü Kutlu Olsun!

Sevdiklerinize bir doğum günü partisi davetiyesi gönderin, bilgileri belirsiz tutun ki işi anlamak için karta tıklamak zorunda kalsınlar.

Davetiyenin içinde temsili olarak bebeğinizin tahmini doğum tarihini siz ve eşinizle birlikte kutlayıp kutlamayacaklarını sorun; ailenizin yeni üyesini o gün karşılayacağınızı umarız.

9. Ah, Unutmadan...

Sevdiklerinize mektuplar yazın; tıpkı herhangi bir özel olay olmadan, onlara günlük hayatınız hakkında haberler veriyormuş gibi. Mektubun alt kısmında bir not düşün: “[bebeğinizin tahmini doğum tarihi tarihinde] bir bebek bekliyoruz.”

10. Poz Vermeye Hazır

Ön ve orta kısmında sizin ve karnınızın bir resminin bulunduğu sahte bir dergi kapağı yaratın. Makale başlıklarında bebeğinizin tahmini doğum tarihi, aşermeler ve (eğer biliyorsanız) bebeğinizin cinsiyeti gibi gebeliğiniz ile ilgili bilgiler yer almalıdır. Postalayın ve iyi dilekleri bekleyin.

Bonus: Kazanan Biri Var!

Üzerinde “Tak tak! Kim var orada? yazan özel yapım kazı kazan kartları ısmarlayın.” Kartı alanlar kazıyarak “[Soyadınız] Bebek [bebeğinizin tahmini doğum tarihi] tarihinde umarız bizlerle olacak” yazısına ulaşmalı.

Sizin ve eşinizin bebek beklediği haberlerini paylaşmak (ikinci, üçüncü ve hatta dördüncü kez bile olsa) önemli bir andır, haberi vermenin tadını çıkarın!

Bunları okudunuz mu:

Bebek bezi

Prima Aktif Bebek

Yeni Prima Aktif Bebek ile bebeklerin altı çiş yokmuş gibi kuru, bez yokmuş gibi rahat!