Yeni anneler için olmazsa olmaz 5 ürün

Yeni anneler için olmazsa olmaz 5 ürün

Yeni anne için alışveriş listesi

Yeni bebeğiniz için eşya ve gerekli malzemeleri almak bunaltıcı ve kafa karıştırıcı olabilir. Gerçekten ihtiyacınız olan şeyler nedir? Listeden neleri silebilirsiniz? İşte yeni anneler için olmazsa olmaz beş adet eşya:

1. Kanguru

İyi kalite bir kanguru, işlerinizi hallederken veya yalnızca evin içinde gezinirken ellerinizin serbest kalması için idealdir. Aynı zamanda vücudunuza yakın olmak bebeğiniz için sıcak ve rahatlatıcı bir duygudur.

2. Bebek kitapları

Masal okuma zamanı, bebeğinizle yakınlaşmak için harika bir yöntem ve ona kitap okuma, dinleme ve kelime bilgisi becerilerini geliştirecek.

3. Alt değiştirme matı

Evinizin herhangi bir alanı, alt değiştirme matı, bez ve ıslak mendillerle alt değiştirme istasyonuna dönüştürülebilir. Matı (ve kılıfını) özellikle bez değiştirme sırasında lekelendiği zamanlarda olmak üzere sık sık yıkayın.

4. Bez çantası

Bebek arabası ataşmanı ve erişimi kolay bölmeleri olan geniş bir çanta seçin. İpucu: Bu çantayı yanınızda en az iki yıl boyunca taşıyacaksınız, bu nedenle klasik ve her kıyafetle kullanılabilir bir parça seçin.

5. Önlük veya bezler

Bunlar her besleme sırasında giysilerinizi koruyacaktır. Aynı zamanda dökülenleri silme ve bebeğinizin yapışkan ellerini temizleme konusunda da işe yarayacaklardır.

Bunları okudunuz mu:

Bebek bezi

Prima Aktif Bebek

Yeni Prima Aktif Bebek ile bebeklerin altı çiş yokmuş gibi kuru, bez yokmuş gibi rahat!