Prima Islak Havlular: Nasıl çalışıyor?

Prima Islak Havlular: Nasıl çalışıyor?

Prima’da bizim için başka hiçbir şey sizin bebeğinizin güvenliği kadar önemli değil. İşte bu yüzden Prima yumuşak, titiz annelerin güvendiği Prima Bebek Mendillerini daha da iyileştirmek için süre giden araştırma ve yenilikçiliğe bol zaman ve kaynak yatırımı yapmaktadır.

Nazik Prima Bebek Mendillerimizin temizlik gücünün arkasında yatan bilime gelin daha yakından bakalım.

Mendillerin Nasıl Temizlediğinin Arkasında Yatan Bilim

  1. Pis popolardan pasaklı ellere kadar annelerin bebek mendili kullanmasının temel sebebi, bu mendillerin hızla, kolayca ve nazikçe kirleri temizleme becerisidir. Bebek mendillerinin ciltten kirleri ne kadar iyi temizlediğini etkileyen üç ana faktör vardır:
  2. Katı kirleri nazikçe toplamak için fiziksel temas
  3. Yapışkan kirleri gevşetmek için çözülme
  4. Islak kirleri emmek için emiş gücü

Bebek Mendilinin içinde neler var

Prima Bebek Mendilleri yumuşak, dokumasız bez benzeri bir malzeme ve su bazlı losyonun özgün bir kombinasyonu ile nazik temizlik sağlar. Yıllara yayılan araştırmalarda, Prima Bebek Mendillerinin sağlıklı görünümlü cilt ve ayrıntılı temizliği korumada yardımcı olma konusunda yenidoğan bebekler için güvenli ve etkili olduğu klinik olarak kanıtlanmıştır.

Gelin Prima bebek mendilinin her bir parçasının, bir bebeğin cildini nazikçe temizlemeye yardımcı olmak üzere nasıl tasarlandığına yakından bakalım.

Bunları okudunuz mu: