Prima'nın Taahhüdü: Bebeğinizin Güvenliği

Prima'nın Taahhüdü: Bebeğinizin Güvenliği

Sözümüz

50 yılı aşkın bir süredir anne-babalar, bebeklerinin bakımı için Prima'ya güvenmektedir. Bebeğinizi korumanıza ve bakımına yardımcı olmak üzere size güvenli, yüksek kalitede ürünler sunarak her gün bu güveni yeniden kazanmak için çok çalışıyoruz.

Güvenli, Nazik Bebek Bezi Bileşenleri Kullanıyoruz

Prima bebek bezleri, mendilleri ve külotları, kapsamlı değerlendirmelere tabi tutulan ve güvenli oldukları kanıtlanan bileşenlerden imal edilir.  Ürünlerimizde kullandığımız malzemelerin bebekler açısından güvenli olduğundan emin olmak için önde gelen çocuk doktorları, pediatrik dermatologlar ve güvenlik uzmanları ile işbirliği yapıyoruz. Kullandığımız bileşenler çoğu bebek bezi ve bebek mendilinde ortaktır ve her gün dünyada milyonlarca bebek tarafından güvenle kullanılmaktadır. Bu bileşenler hakkında daha fazla bilgi için "Bir Bebek Bezinin içinde neler var" yazımızı okuyun.

Bilim insanları ve birer ebeveynler olarak bir bileşenin güvenliği hakkında bol miktarda şüpheyle işe başlarız.  Bir bebek veya çocuk ürününde güvensiz olabileceği düşünülen tüm bileşenleri eleriz. Bir bileşenin güvenliğinden emin olmazsak onu kullanmayız.

Güvenli Ürün Kullanımını Tanımlıyoruz

Kullandığımız her bir bileşen için, FDA, EPA, WHO ve AB gibi dünyanın çeşitli yerlerindeki düzenleyici kuruluşların kullandığı bilimsel proseslerin aynısı ile bir güvenlik seviyesi tanımlıyoruz.

Prima ve P&G'de bebek ürünlerinin dünya genelindeki tüm güvenlik ve kanuni gereksinimleri karşılamasını sağlamak için 700 bilim insanı ve profesyonel, çocuk doktorları ve pediatrik dermatologlar gibi önde gelen sağlık uzmanları ile birlikte çalışmaktadır. 

Ayrıca ürünlerimizin gerçek kullanımının hem tüketiciler hem de çevre açısından güvenli aralık dahilinde olduğunu teyit etmek için nihai ürünlerimizdeki tüm bileşenleri de değerlendiririz. Annelerin ürünlerimizi gerçek hayat koşullarında denemesini sağlayarak kapsamlı testler yapar ve güvenlik, performans ve kalite açısından en yüksek endüstri standartlarına uyarız.

Güvenliği ve Kaliteyi Yakından Takip Ediyoruz

Söz konusu bebekler olduğunda güvenlik, bizim en önemli önceliğimiz.  Ürün geliştirme aşaması tamamlandıktan sonra bile ürünlerimizin güvenliğini ve kalitesini izlemeye devam ederiz. Üretim süreci genelinde sağlam kalite sistemlerimiz mevcuttur, mağazalarda pazar kalitesi kontrolleri yaparız ve ürünlerimizi satın alan anne ve babalar, tüketici ilişkileri ekibimizle iletişime geçtiğinde onların geribildirimlerini ve sorularını dikkatle dinleriz. 

Bunları okudunuz mu: