Prima toplumların gelişmesini destekler

Prima toplumların gelişmesini destekler

Bebek ve aileleri desteklemek için afet yardımı

Global afete müdahale programımız doğal afetlerde çabuk ve etkili şekilde faaliyete geçerek durumdan mağdur olan ailelere bebek bezi bağışlamakta ve dağıtmaktadır.

2013 yılında Çin'in Ya’an şehrini etkileyen depremin ardından, Prima Sichuan Charity Federation ile birlikte mağdur aileleri desteklemek için 500.000 adet bebek bezinin bağış ve dağıtımını gerçekleştirdi.

İhtiyaç içindeki bebekler

  • Afrika ve Asya'nın çeşitli bölgelerinde yaklaşık 2 milyon aileye, sağlık hizmetleri ve tıbbi kontroller için Prima mobil klinikleri aracılığıyla ulaşıldı.
  • Latin Amerika'da ise, United Way ile olan çalışmalarımız, San Jose Malambo Çocuk Evi'ni bebek gelişiminin her yönünü destekleyen tesisler için gönüllüler, ekipman, para yardımı ve bebek bezi bağışları ile desteklemekte.
  • Prima, Amerika Birleşik Devletleri'nde, Feeding America'ya milyonlarca bebek bezinin yanı sıra Prima Islak Bebek Mendillerini, ücretsiz mağazalar ve gıda bankaları aracılığıyla ABD'deki ihtiyaç içindeki ailelere dağıtılması için bağışlamakta.

Gelişmekte olan topluluklara yatırım yapma

İşimiz büyüdükçe, topluluklara olan desteğimiz de işlere olan yatırım ve çalışma standartlarını geliştirmeye olan bağlılığımız aracılığıyla büyümekte.

  • Şu anda dünyanın her yanında 30'dan fazla Prima imalat tesisimiz bulunmakta ve 500'den fazla yeni iş olanağı yaratacak olan Güney Afrika'daki en yeni tesisimiz gibi yeni mekânlara da yatırım yapmayı sürdürmekteyiz.

İşte büyüme yalnızca mali yatırımlarla sınırlı olmamalıdır. Bir işveren olarak çalışma standartlarını geliştirmeye bağlılık göstermemiz de önemlidir, bu nedenle dünyanın her yanındaki her Prima tesisinde, emniyetli ve etik çalışma uygulamaları için aynı ilkeleri uygulamaktayız.

Çalışmalar yaptığımız yerlerdeki toplulukları destekleme yolları keşfetmekle bebeklere ve ailelere yardımcı olabiliriz.

Bunları okudunuz mu: