Prima Kulübü'ne üye olan arasında yapılacak çekilişle her ay 5 kişi 1 yıllık Prima bebek bezi ve Ariel Bebekler için sıvı deterjan kazanıyor. * Yeni kampanya takvimimiz kampanya izinleri tamamlandığı zaman açıklanmaktadır. Kampanya geçişleri arasında üye olan üyelerimiz de çekilişlere dahil edilmektedir

takvim2

Sıkça sorulan sorular:

Soru 1: 1 yıllık Prima Set kazandım. Fakat Prima setini bebeğimin yaşına ve bedenine uygun olarak almak istiyorum, mümkün müdür

Cevap 1: Elbette. Başvurunuz sırasında bebeğinizin bedenini belirtirseniz, set ona göre hazırlanır.

Soru 2: İsmim yedek talihliler arasında görünüyor. Hediyeye nasıl hak kazanırım?

Cevap 2: İkramiye kazanan talihliler, sırasıyla 20.05.2019 tarihli Takvim gazetesinde ilan edilecektir. Asil ve yedek talihlilere posta yoluyla tebligat yapılacaktır. 27.05.2019 tarihlerinde mesai saati sonuna kadar başvurmayan asillere ikramiyeleri verilmez.

Soru 3: Hediye hakkımı başkasına devredebilir miyim?

Cevap 3: Hediye hakkı devredilemez.

Soru 4: Aynı kampanyaya, aynı isimle ikinci dönemde katılmam mümkün mü?

Cevap 4: Kampanyaya katılım, her dönem için 1 çekiliş hakkıyla sınırlıdır. Her kampanya dönemi için bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Soru 5: Babalar da çekilişe katılabiliyor mu?

Cevap 5: Üye olan herkes çekilişe katılabilir.

Soru 6: Üye olduğumda çekilişe katılma hakkı kazanmış olur muyum?

Cevap 6: Üye olan ya da üyeliğini güncelleyen herkes çekilişe katılmaya hak kazanır.

Soru 7: Bilgilerimi güncelledim/üye oldum; çekilişe katılıp katılmadığımı nasıl anlayabilirim?

Cevap 7: Kampanya takvimi dahilinde Prima Dünyası'na üye olan ya da üyeliğini yenileyen herkes, otomatik olarak çekilişe katılmış olur.

Soru 8: Üye oldum ama forma ulaşamadım; ne yapmam gerekiyor?

Cevap 8: Çekilişe katılmak için özel bir form bulunmuyor. Kayıt yaptıran herkes çekilişe katılmış oluyor. Kazananlara telefon ve posta yoluyla ulaşıyoruz.

Soru 9: Prima sayfasına çekilişten habersiz üye olmuştum; çekilişe otomatik olarak katılmış oluyor muyum?

Cevap 9: Evet, belirtilen kampanya süreleri boyunca üye olan tüm kullanıcılar, çekilişe katılma hakkı kazanırlar.

Soru 10: Kazandığımı nasıl anlarım?

Cevap 10: Kazanan katılımcılarla doğrudan telefon yoluyla iletişime geçeceğiz. İkramiye kazanan talihliler, 20.05.2019 tarihli Takvim gazetesinde ilan edilecektir. Ayrıca, asil ve yedek talihliler posta yoluyla bilgilendirilecektir.

UZUN YASAL METİN

Bu kampanya Procter & Gamble Tüketim Malları Sanayi A.Ş adına MPİ'nin 26.07.2019 tarih ve 40453693-255.01.02-E.7059 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. Kampanya 01.08.2019 (saat 00:01)- 31.08.2019 (saat 23:59) kampanya tarihleri arasında Procter &Gamble Tüketim Malları Sanayi A.Ş.‘ye ait Prima Kulübü Uygulamasını İOS ve Android üzerinden ücretsiz indirerek ödüller butonuna girerek , firma ürünleriyle ilgili tanıtımları izledikten sonra çekilişe katılım butonunu seçip ad, soyad, adres, e-mail, telefon bilgilerini girenlere 1 çekiliş hakkı verilerek (Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkıyla sınırlıdır.) şekilde sürdürülecektir. Talihliler, 12.09.2019 tarihinde Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ.(Toplantı Salonu) Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. 16/1 K8 Şişli/ İstanbul adresinde saat 11.00'da noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişle 5 kişi 1'er adet 1.372,34 TL değerinde Prima SET (Prima Premcare Yeni Doğan İkiz 56'lı 1 adet, Prima Premcare Mini İkiz 50'li 2 adet, Prima Premcare Midi Jumbo PK62'li 3 adet, Prima Premcare Junior Jumbo PK 42'li 6 adet, Prima Premcare Max Jumbo 51'li PK 4 adet) ve 1 adet Ariel Sıvı Bebek 1.3LDeterjan ikramiyesi kazanacaktır.İkramiye kazanan talihliler, 17.09.2019 tarihli Takvim Gazetesinde ilan edilecektir. Mükerrer katılımlar elenerek ilk katılım kabul edilecektir.Kampanyaya katılımda ad, soyad bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekilişe katılım hakkı verilmeyecektir.Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkıyla sınırlıdır.Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.Procter&Gamble Tüketim Malları San. A.Ş. çalışanları ,18 yaşından küçük olanlar düzenlenen piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar da bu ikramiyeler verilmez.İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.