Prima Kulübü Sık Sorulan Sorular

Prima Kulübü Sık Sorulan Sorular

 • Prima Kulübü, Android veya iPhone için indirilebilen bir mobil uygulama aracılığıyla tüketici ile buluşan bir sadakat programıdır. Prima Bebek Bezlerini ve ıslak havluları ödüllere dönüştürmek için Prima alışveriş fişlerinizi taratıp puan toplamak için Prima Kulübü uygulamasını indirin!

  1. Prima Ürünleri Satın Alın
  2. Google Play Store veya App Store'dan Parima Kulübü uygulamasını indirin
  3. Bebek bezi ve ıslak havlu paketinizdeki Prima Kulübü kodlarını bulun ve taratın. Kodu telefon kameranızı kullanarak taratabilir veya manuel olarak gönderebilirsiniz.
   Ne kadar çok kod tararsanız/gönderirseniz, o kadar çok ödül kazanabilirsiniz!

 • Tüketici Destek ekibimize e-posta, arama veya canlı sohbet yoluyla ulaşılabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek için lütfen bu sayfayı ziyaret edin.

 • Prima Kulübü mobil uygulamasını Play Store veya App Store'dan indirin, hesabınızı oluşturmak için bilgilerinizi girin ve işte oldu!
  Katılmanın başka bir yolu da Prima.com.tr'de bir hesap oluşturmak, Google Play'den veya App Store'dan Prima Kulübü mobil uygulamasını indirmek ve Prima.com.tr e-postanız ve şifrenizle oturum açmaktır.

 • Evet, Prima Kulübü'nü indirip üye olmak ücretsizdir.

 • Hayır, üyelik kartı yok. Üye olmak için mobil uygulamayı kullanmanız yeterli.

 • Evet, Prima.com.tr'de zaten bir hesap oluşturduysanız, uygulamada aynı giriş bilgilerini (e-posta ve şifre) kullanabilirsiniz. Uygulamayı Google Play veya App Store'dan indirmeniz gerekecek.

 • Prima ürünlerinde bulunan kodlarınızı taratın.
  Her bir Prima ürününü satın aldığınızda, uygulamayı açın ve paket içindeki kodları taratın. Belirli ıslak havlu ürünleri için paketin altında bulunan kodu manuel olarak girin.

 • Kodların eklenmesi ile anında puan kazanırsınız, ancak bazen puanların verilmesi 24 saat sürebilir.

 • Evet alabilirsiniz. Her ödülün maksimum miktarı için lütfen uygulama kataloğunda yer alan hediye ve kuponların altındaki ayrıntılara bakın.

 • Kupon seçilen satıcı tarafından kabul edildiği sürece, evet. Eğer kuponunuzu katalogdan seçmişsseniz kuponunuzu e-posta ile alacaksınız.

 • Size sunulan ödül türleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için Prima Kulübü kataloğumuzu ziyaret edin. Mevcut ödüllerin ve tekliflerin tam listesini görmek için uygulamayı indirin.

 • 200MB’ye kadar depolama kullanır.

 • Her bir Prima bebek bezi veya külot bez paketinin içinde Prima Kulübü kodunuzun bulunduğu küçük bir beyaz etiket göreceksiniz. Islak havlu paketlerindeki kodlar ya doğrudan paketin üzerine ya da beyaz bir çıkartmanın üzerine basılır. İşte kodları bulmak için bazı ek ipuçları.

  Bebek bezleri çantaları: Prima Kulübü kod etiketleri çantanın içine yapıştırılmıştır. Görünmüyorsa, çantayı ters çevirin.

  Bebek bezleri kutuları: Prima Kulübü kod etiketleri, kutu içindeki paketlerin her birinin içinde bulunur. Çıkartmalar görünmüyorsa, paketleri ters çevirin. Tüm puanlarınızı kazanmak için her paketteki kodu girdiğinizden emin olun!

  Islak Havlu: Prima Kulübü kod etiketi kapağın üst kısmındadır

  Yedek Islak Havlu paketleri: Yumuşak paketler için, kodlar her paketin dışında veya yumuşak paketin arka dikişinin altındadır. Prima Kulübü kodları her zaman aynı yerde olmayabileceğinden paketin her yerine baktığınızdan emin olun.

 • Aktif bir üye olduğunuz sürece Prima Kulübü puanlarınızın kullanım süresi sona ermez. Hesabınız 12 aydan daha uzun süre hareketsiz kalırsa, puanlarınızı kaybedersiniz. Bu yüzden kodları düzenli olarak girdiğinizden ve ödül puanlarınızı kullandığınızdan emin olun!

 • Tüm Prima Kulübü siparişlerinizi ve promosyon kodlarınızı doğrudan Prima hesabınızda bulabilirsiniz. Aşağıdaki basit adımları izlemeniz yeterli:
  Prima hesabınıza https://www.prima.com.tr/giris-yap giriş yapın ve sayfanın sağ üst köşesindeki hesabıma tıklayarak kontrol panelinize gidin ve ardından profili seçin.

  Ardından, "Ödül Puanları" bölümünü tıklayın ve "Kullanılan Puanlar" a göre sıralayın.

  Burada, sizin için oluşturulmuş promosyon kodlarıyla birlikte sipariş ettiğiniz Prima ödüllerinizin bir listesini göreceksiniz. Aynı işlemde birden fazla puan kullanılmışsa, Kullanılan Puanlar bölümünde yalnızca bir kod görünecektir.

  Puanları her kullandığınızda, promosyon kodlarınızı içeren bir e-posta onayı da almalısınız. E-postalarımızın spam / önemsiz posta klasörünüze gitmesini önlemek için, onaylanan gönderen listenize primaodulleri@odulkatalogu.com'u eklemenizi öneririz.

 • Hediye kartı gibi dijital olmayan bir öğeyi kullandıysanız, Ödül siparişinizin size ulaşması için lütfen 4-6 hafta bekleyin. Bu kadar uzun sürmese de, daha kısa sürede alacağınızı garanti edemiyoruz.

  Siparişinizin ayrıntıları, size gönderilen onay e-postasında bulunur. Maalesef onay e-postanızı yeniden gönderemiyoruz, bu nedenle lütfen bu e-postayı güvenli bir yerde sakladığınızdan emin olun.
  Dijital Ödüller 24 saat içinde e-posta ile gönderilecektir.

 • Prima Kulübü puanlarınızı bir Prima hesabından diğerine aktaramazsınız. Ancak, yeni e-posta adresiniz Prima Ödülleri sitesinde kayıtlı değilse puanlarınızı yeni bir e-posta adresine aktarabilirsiniz. Bize ulaşın

 • Prima hesap detaylarınızı uygulamanın içinden (Profil Ayarları) veya Prima web sitesinden https://www.prima.com.tr/giris-yap güncelleyebilir, ekranın sağ üst köşesindeki Hesabım menüsüne gidip Profili Düzenle seçeneğine tıklayabilirsiniz. Oradan, posta adresiniz ve doğum tarihleriniz gibi profil bilgilerinizi güncelleyebileceğiniz bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Parolanızı da bu sayfada sıfırlayabilirsiniz.

 • Prima satın alımlarınızda ne kadar Prima Ödül puanı kazanabileceğinizi önceden öğrenin. Aşağıdaki puan çizelgemizi kullanmak için bu üç kolay adımı uygulamanız yeterlidir.

  1. Bebek bezi boyutunu seçin
  2. Prima bezlerinizi veya ıslak havlularınızı aşağıdaki listede bulun.
  3. Soldaki panelde paketinizdeki bebek bezi sayısıyla eşleştirmek için Prima bebek bezi veya ıslak havlu listesine aşağıya doğru göz atın - satın aldığınız ürün kodunu gönderdiğinizde alabileceğiniz puanların sayısını göreceksiniz.
hediye simgesi
Biliyor muydunuz? Prima Kulübü, bebek bezlerini ödüllere dönüştürür.
Çerez Onayı