Bebeğinizin doğum günü kutlaması için 5 eşsiz mekan

Bebeğinizin doğum günü kutlaması için 5 eşsiz mekan

Eğer bebeğiniz evin dışarısında olmaya ve sizinle gezmeye alışık bir şekilde büyümüşse, neden onu bu yıl doğum günü için özel bir yere götürmüyorsunuz?

Dışarıda ona bir parti düzenlemeye kalkışmadan önce, her zaman olduğu gibi küçüğünüzün kamuya açık alanlarda rahat olup olmadığından emin olun. Ortamda çok yüksek ses ve yabancılar olabilir ve siz de doğum günü bebeğinin kutlamalar henüz başlamadan bunalmasını istemezsiniz.

1. Bir park

Park, bebeğinize açık hava mekanlarını tanıtmak için muhteşem bir yoldur. Bir kaç arkadaşınız ve bebeğinizle (eğer en azından hava buna imkan veriyorsa) dışarıda gün ışığında oturmak katılan herkes için muhteşem bir deneyim olabilir. Sadece dondurmalı pastaların buz paketleri ile dolu bir soğutucuda veya termal yemek çantasında korunduğundan ve erimediklerinden emin olun.
Üstelik, eğer tüm aileniz gelip onur konuğunu bir görmek istiyorsa, parkların çok sayıda insanı alabilme kapasitesi de vardır.

2. Havuz

Ufaklığınız yüzebiliyor olsun veya olmasın, kamuya açık bir havuz sıcak bir günü bir grup insanla geçirmek için harika bir yerdir. Çocuklar suya dalıp çıkarken, ebeveynler gölgede sosyalleşebilir ve birbirlerinden son haberleri alabilir.

3. Hayvanat bahçesi

Eğer küçüğünüz hayvanları seviyorsa, hayvanat bahçeleri doğum günü partileri için harika, çok özel paketler önermektedir. Bunların içinde yemek, pasta, bazı hayvanat bahçesi sakinleri ile yakından tanışmanın yanı sıra, çocukları meşgul edecek aktiviteler de bulunmaktadır.
Hayvanat bahçesi paketleri çocuklar için oldukça popüler bir tercih olduğundan, mekanın uygunluğunu kontrol edin (ve yapabiliyorsanız önceden rezerve edin).

4. Seramik stüdyosu

Yetişkinlere seramik (vazolar, kaseler ve tabaklar yapma) dersleri veren mekanları kontrol edin ve oralarda bir doğum günü partisi yapılıp yapılamayacağını araştırın. Ufaklığınız çanak çömlek tekerleğinin başına geçemese bile, ortam, hem çocukları hem büyükleri meraklandıracak ve daha yaşlı ve genç bir grup için özel olarak ayarlanmış mekanlarda duymanız olası olan “Sıkıldım!” nidasını engelleyecek kadar eşsizdir.

5. Evinizi donatın

Evet teknik olarak bu fikir “eşsiz” değil ama misafirlerinizin en az dışarıda yapacağınız bir partideki kadar eğlenebileceği şekilde evinizi donatmanın çok farklı yolları var. Bu ister bir tema olsun, ister arka bahçede mangal veya “açık kapı” tarzı bir ortam, işin anahtarı misafirlerinizin kutlamaların tadını çıkarırken kendilerini rahat hissetmelerini sağlamaktır.

Bunları okudunuz mu: