Bebek Gelişim Tablosu

Basit aracımızla bebeğinizin boyunu, kilosunu ve baş çevresini ölçerek gelişimini takip edin.

Bebeğinizle ilgili detayları doldurun*:

What is your child*
Doldurulması zorunludur.

Doldurulması zorunludur.

Doldurulması zorunludur.

Doldurulması zorunludur.

Doldurulması zorunludur.

Dünya Sağlık Örgütü'nün** kız ve erkek bebekler için büyüme hızı tablolarına dayanan aracımız, bebeğinizin gelişimini takip etmenize yardımcı olur. Bebeğiniz hakkındaki bilgileri girin ve onun boyunu, kilosunu ve baş çevresini ortalama bir bebeğe göre ölçelim.

Bebeğiniz gözlerinizin önünde büyüyor ve her gün büyük veya küçük yeni bir gelişimsel kilometre taşı getiriyor. Küçüklüğünüzün bebeklik döneminde büyümesini izlemek, ilerlemelerini ölçmek için yararlı bir yoldur.


Büyüme hesap makinesi grafiği veya yüzdelik bir hesap makinesi, bebeğinizin büyümesini izlemek için bir ölçüm aracıdır. Aracımızı kullanarak, bebeğinizin büyümesini yeni doğan aşamadan 2 yaşına kadar takip edebilirsiniz. Dahası, grafikler bebeğinizin büyüme yüzdelik dilimini gösterir - bebeğinizin büyümesinin aynı yaş ve cinsiyetteki diğer bebeklerle nasıl karşılaştırıldığının önemli bir ölçüsü.


Sadece küçük çocuğunuzun en son ölçümlerini girin ve “Bebeğinizin Büyümesini İzleyin” a basın. Aracımız bebeğinizin ağırlığını, boyunu ve kafa çevresini alır ve bu rakamları okunması kolay bir grafiğe çizer.

*Bebeğinizin son ölçümlerinin ayrıntılarını yazın **Kaynak: Dünya Sağlık Örgütü
Çerez Onayı