Çocuk

Bebeğiniz büyüyerek yürüyen ve konuşan küçük bir insan oluyor! Yeni yemekleri denemekten akranları ile etkileşime girmeye kadar, bir dizi macera ikinizi bekliyor!

GEBELİK UYGULAMALARIMIZI DENEYİN

Bebekler için Aktiviteler

Yeni yürümeye başlayan bebeğiniz büyüdükçe, oyunlar ve aktiviteler de gelişir. Oyun buluşmalarını şimdiden planlayın!

Gelişim

Yeni yürüyen bebeğiniz sadece yürümeye değil, kendi başına yemeye ve konuşmaya da başlar. Onun hayatındaki bu heyecan verici aşama hakkında daha fazla bilgi edinin!

Ailenin Yeni Üyesi

Bir bebek daha istiyorsunuz ya da belki şu an gebesiniz. Haberleri diğer çocuklarınızla nasıl paylaşacağınıza dair ipuçlarını yazılarımızda bulabilirsiniz.

Beslenme

Yeni yürümeye başlayan ya da okul öncesi çocuğunuzun beslenmesiyle ilgili bilgileri ve yemek vaktini herkes için eğlenceli kılacak ipuçlarını keşfedin.

Özel Günler

Doğum günleri ve diğer özel günler küçüğünüz ile birlikte daha da önem kazanır. Her özel günü unutulmaz kılmak için ipuçları ve öneriler burada.

Tuvalet Eğitimi

Bebekler için lazımlıkta "küçüğünü" ya da "büyüğünü" yapmak önemli bir dönüm noktasıdır. Bebeğinizi olumlu yönde teşvik etmek tuvalet eğitiminde büyük yarar sağlar.

Çocuk Uykusu

Yürüme, konuşma ve yemek yemede ustalaşmak bebeğinizin uyku düzenini biraz değiştirebilir. Birkaç ipucu size yardımcı olacak.

Çerez Onayı