Prima Yeni Beden Kilo Aralıkları

Ebeveynler bebeklerinin beden aralıklarına en uygun bezi almadıklarında bezden almaları gereken faydayı görememektedirler. Bu da sızdırma ve rahatsızlık gibi istenmeyen sonuçlara neden olur. Bu sebeple Prima olarak bebeğiniz için en uygun Prima bebek bezini kolayca bulmanız için kilo aralıklarımızı yeniden düzenledik. Bu konuda da aklınıza takılabilecek soruları aşağıda yanıtladık.

İşte merak ettiklerinizin cevapları…

1. Kilo aralıklarını neden değiştirdiniz?

Prima olarak ebeveynlerin geri bildirimlerini dinleyerek ürünlerimizi sürekli iyileştirmeye çalışıyoruz. Bu gözlemlerimiz sırasında da ebeveynlerin doğru bebek bezi bedenini bulmak için ne kadar uğraştıklarını gördük. Çok küçük veya çok büyük bedenler rahat olmadığı gibi sızıntılara da neden olabiliyor. Bu yüzden 2000'in üzerinde bebeğin anatomik ölçülerini topladık. Farklı kilolardaki bebeklerde bel ve bacak çevresi gibi aralıkları değerlendirdik. Buna dayanarak ebeveynlerin doğru bedeni seçmelerine yardımcı olmak için bebek bezlerimizin kilo aralıklarını yeniden uyarladık. Hava kanallı bezler ile birlikte size daha iyi hizmet sunabilmek için Aktif Bebek bezlerimizin kilo aralıklarını bebeğinizin bedenine uyacak şekilde ayarladık. Ürünlerimizin amaçlandığı gibi tüm bebeklerin vücut yapısına uyumlu olması ve hem rahat olması hem de sızdırmaması için bebeklerden ve ebeveynleri sizlerden pek çok şey öğrenmeye devam ediyoruz.

2. Yeni kilo aralıklarınızın faydaları nelerdir?

VÜCUDA UYUM: Doğru uyarlanmış kilo aralıkları, ebeveynlerin bebeklerinin vücuduna en iyi uyum sağlayacak olan doğru bedeni seçmelerine yardımcı olur. Doğru beden olmayan bezler rahatsız olabileceği gibi sızıntılara da neden olabilir.

PERFORMANS: Bebeğiniz emeklediği ve oyunlar oynadığı için sarkmayan veya kenarlarında boşluk kalmayan bir beden seçmek önemlidir. Bu sayede sızıntıları önlemiş ve bezden en iyi performansı almış olursunuz.

KONFOR: Ayarlanmış kilo aralıkları konforu en üst düzeye çıkarır ve özellikle bebeğinizin vücut yapısına uyumu en uygun hale getirir.

chart-image
Çerez Onayı