PRİMA BEBEK BEZİ MEMNUNİYET GARANTİSİ KAMPANYASI ŞARTNAMESİ

Kampanya, tüm Prima bebek bezlerinde geçerli olmak üzere “sızdırma sorunu yaşayan” tüketicilerin belirtilen koşulları gerçekleştirmesi durumunda 14 gün içinde başvurduğu takdirde ürün tutarının para iadesi yapılacaktır.

Tüketiciler, sızdırma sorunu yaşadığı ürünün kendisini ve fatura ya da fişini saklayarak, Alaaddin Reklam Ajansı’na mesai günlerinde ve 09.30-17.00 saatleri arasında 0212 285 21 90 numaralı telefondan ulaşarak iade için başvurabilir ve gerekli belgeleri aşağıda belirtilen adrese ulaştırarak, belirtilen koşulları sağlaması halinde ürün ücreti kadar tutarı iade alabilirler.

Her kişinin, Prima ’ya ait aktif olan memnuniyet kampanyalarından en fazla bir tanesine katılabilme ve sadece bir ürün iade etme hakkı vardır. Ayrıca her bebek için 1 kere başvuruda bulunulabilir, aynı bebek için birden fazla kişinin başvurusu kabul edilmeyecektir.

İade kampanyası 01.01.2023 – 28.02.2023 tarihleri arasındaki satın alımlar için geçerli olup, ürünün satın alındığı tarihten itibaren 14 gün içinde iade talep edilebilir. Bu tarihten sonra gerçekleşen iade talepleri değerlendirilmeyecektir.

Satın alma günü ibraz edilen ürün fişinin/faturasının düzenlenme tarihi olarak kabul edilecektir.

Kampanya sadece belirtilen tarihlerde fiş/faturalı olarak satın alınan tüm Prima bebek bezlerinde geçerlidir.

Kampanya katılımı için posta ve kargo son ulaşım tarihi 31 Mart 2023’tür. Bu tarihten sonra ulaşan ürünler kampanya dahilinde olmayacaktır.

Para iade işleminin gerçekleştirilmesi için, aşağıda belirtilmiş olan koşulların, belgelerin ve ürünün eksiksiz olması gerekir.

Koşullar;

Kampanyadan faydalanabilmek için iade edilmek istenen “Prima Bebek Bezi” paketinin içerisinden en fazla 5 adet bebek bezinin kullanılmış olması gerekmektedir.

İade edilen ürünün bozuk, kırık veya eksik olmaması gerekmektedir.

Ürünün belirtilen şartların dışında tam, eksiksiz olmaması durumunda P&G iade işlemini yapmama hakkını saklı tutar ve bunu ürünü gönderen tüketiciye bildirir.

Tüketiciler iade yapmak istediklerini ürün ve belgelerini Alaaddin Reklam Ajansı, Ahi Evran Caddesi, 42 Maslak Ofis 1 Kat:2 Maslak/İstanbul adresine POSTA ya da KARGO yoluyla gönderici ödemeli şekilde göndereceklerdir. Gönderilen ürünün iade koşullarına uymaması halinde ürün tüketiciye alıcı ödemeli olarak iade edilecektir.

Para iadesi için gereken belgeler;

  • Fatura veya fişin aslı

  • Ürünün kendisi

İade talebinde bulunan kişinin nüfus cüzdanı fotokopisi İsme EFT/havale yapılacak kişinin adı-soyadı ve banka IBAN bilgisi (Hesap sahibiyle verilen Ad-Soyad uyumlu olmalı) Adres Telefonu veya cep telefonu en az 20 kelimelik iade edilme sebebini belirten kısa bilgi.

Para iadesi ürün ve belgeler teslim edildikten en geç 45 gün içinde Prima Bebek Bezi ürününün faturasında/fişinde yer alan tutar kadar olacak şekilde yapılır.

Para iadesi yapılabilmesi için tüketicinin belgelerini yollarken mutlaka havale/EFT yapılacak isme ait IBAN bilgisi gerekmektedir.

Kampanyaya dahil olmak isteyen tüketiciler, P&G tarafından talep edilecek belgeleri göndermek zorundadır. Bu belgelerinin herhangi birinin eksikliği halinde P&G para iadesi yapmama hakkını saklı tutar.

Postadan ya da kargodan kaynaklanan gecikmelerden P&G sorumlu tutulamaz ve bu sebepten kaynaklanan gecikmeler kampanya dışında tutulur.

Para iadesi yapılan ürünler tüketicilere iade edilmeyecektir.

P&G istediği takdirde bu kampanyayı uzatma ya da durdurma ve kampanya şartlarını değiştirme ve kampanyayı tek taraflı olarak sonlandırma hakkını saklı tutar.

Tüketiciler sadece kampanyayla ilgili olası soruları için mesai saatleri içinde Alaaddin Reklam Ajansı’na 0212 285 21 90 numaradan ulaşabilir ve kampanya ile ilgili bilgi alabilirler.

Herhangi bir nedenle iade edilen ürünün P&G ’ye ulaşmaması, P&G sorumluluğunda değildir.

Kazanılan hak devredilemez veya mala çevrilemez. Kampanyaya katılanlar bu kampanya şartnamesini okumuş ve tüm hüküm ve sonuçlarını kabul etmiş sayılırlar.

İşbu şartname, “Prima Bebek Bezi Para İade Şartnamesi” olup başka bir yarışma, çekiliş, promosyon, ikramiye ya da kampanya için kullanılamaz. Bu kampanya, Milli Piyango İdaresi’nce düzenlenen yarışma, çekiliş, ikramiye ya da kampanyalar kapsamı dışındadır.

Çerez Onayı