Ödül Hüküm ve Koşulları

Ödül Hüküm ve Koşulları

  • PROCTER & GAMBLE PRIMA® BEBEK BEZLERİ, KÜLOT BEZLER VE ISLAK HAVLULAR

  • PRIMA ÖDÜLLERİ

  • SADAKAT PROGRAMI

  • HÜKÜM VE KOŞULLAR

LÜTFEN BU BELGEYİ DİKKATLİCE OKUYUN! HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİNİZ HAKKINDA ÇOK ÖNEMLİ BİLGİLER İÇERİR BU PROGRAMA KAYDOLDUĞUNUZ DURUMDA SİZİN İÇİN GEÇERLİ OLABİLECEK SINIRLAMALAR VE İSTİSNALAR DA BUNA DAHİLDİR.

PRIMA BEBEK BEZLERİ, KÜLOT BEZLER VE ISLAK HAVLULAR İÇİN PRIMA ÖDÜLLERİ SADAKAT PROGRAMINA ("SADAKAT PROGRAMI") KAYDOLARAK BURADA BELİRTİLEN TÜM ŞARTLARA VE KOŞULLARA ("ŞARTLAR") TABİ OLMAYI KABUL ETMİŞ OLURSUNUZ. BU KOŞULLARI KABUL ETMİYORSANIZ, SADAKAT PROGRAMINA KAYIT YAPMAYINIZ. PROCTER & GAMBLE TÜRKİYE, SADAKAT PROGRAMINI HERHANGİ BİR ZAMAN VE HERHANGİ BİR ŞEKİLDE, TAMAMEN VEYA KISMEN, AŞAĞIDA BELİRTİLDİĞİ GİBİ DEĞİŞTİRME VEYA SONLANDIRMA HAKKINI SAKLI TUTAR, BU DEĞİŞİKLİKLER NAKİT VEYA PARA İADELERİNİN, BİRİKTİRİLMİŞ ÖDÜL PUANLARININ VEYA ÖDÜLLERİN KULLANIM DEĞERİNİ ETKİLEYEBİLİR. HERHANGİ BİR DEĞİŞİKLİK YA DA UYARLAMA DURUMU, BU DEĞİŞİKLİKLERİN WWW.PRIMA.COM.TR'DE YAYINLANMASINI TAKİBEN HEMEN GEÇERLİ OLACAKTIR VE BU DEĞİŞİKLİKLER VEYA UYARLAMALARLA İLGİLİ BELİRLİ DUYURULARI ALMAK İÇİN HERHANGİ BİR HAKTAN FERAGAT ETMİŞ BULUNURSUNUZ. SADAKAT PROGRAMINA KATILIMINIZ, BU ŞARTLARI VE KOŞULLARI VE BU TÜR DEĞİŞİKLİK VEYA UYARLAMALAEI KABUL ETTİĞİNİZ ANLAMINA GELİR; BU NEDENLE, SADAKAT PROGRAMINA DAİR GEÇERLİ ŞARTLARI VE KOŞULLARI ANLAMAK İÇİN BU ŞARTLARI VE KOŞULLARI DETAYLICA GÖZDEN GEÇİRMENİZ GEREKİR. BU ŞARTLARI VE KOŞULLARI KABUL ETMİYORSANIZ, SADAKAT PROGRAMINA KATILMAYI DURDURMALISINIZ.

1. Uygunluk.

Sadakat Programına üyelik, yalnızca Türk vatandaşı olan ve katılım tarihi itibariyle en az on sekiz (18) yaşını doldurmuş ve kayıt olma ve bağlayıcı bir sözleşmenin sorumluluklarını yerine getirme kapasitesine sahip olan kişilere uygundur. Sadakat Programı, başka yerlerde ve yasaklandığı yerlerde geçersizdir. Herhangi bir şirket veya diğer kurum veya kuruluşlar Sadakat Programına katılmaya uygun değildir.

2. Gizlilik.

Kişisel bilgilerinizin kullanımı ve korunmasıyla ilgili uygulamalarımızı anlamak için lütfen Sadakat Programının www.pg.com/privacy.html adresindeki Gizlilik Politikasını inceleyin.

3. Ödül Hesabınız.

Kaydolma. Sadakat Programı ödül hesabı ("Ödül Hesabı") oluşturmak için, www.prima.com.tr adresinden veya Prima Kulübü uygulaması üzerinden (bkz.Mobil Cihaz Uygulaması) kayıt olmanız ve ardından adınızı, soyadınızı, e-posta adresinizi, doğum tarihinizi, şifrenizi, tam adresinizi, her bir çocuğunuzun doğacağı tarihi veya doğduğu tarihi, halihazırda doğmuş olan her çocuğun adı ve cinsiyetini belirtmeniz gerekir. Kayıt olurken, kayıt işleminin tamamlanmasının ardından bu Şartları kabul etmelisiniz. Yalnızca birincil hesap sahibi olarak adlandırılan kişi ("Üye"), Ödül Puanları ve / veya Para İadesi Ödüllerini biriktirebilir ve Ödül Hesabı bilgilerine erişme hakkına sahip olur. Kişi başına yalnızca bir Ödül Hesabına izin verilir.

Sadakat Programına katılarak, her Üye, Ödül Hesabı ve şifresinin gizliliğini korumaktan ve bilgisayarına veya mobil cihazına erişimi kısıtlamaktan sorumludur. Üye, Üyenin Ödül Hesabı veya şifresi altında gerçekleşen tüm faaliyetlerin sorumluluğunu kabul ettiğini onaylar. Diğer herhangi bir çözümü sınırlamaksızın, P&G, tamamen kendi takdirine bağlı olarak herhangi bir Üyenin veya başka bir kişinin bu Sadakat Programı ile bağlantılı olarak hileli faaliyetlerde bulunduğundan şüphelenirse, herhangi bir Ödül Hesabını askıya alabilir veya feshedebilir.

Prima Kulübü Nedir?

Prima Kulübü, hamilelere ve ebeveynlere yönelik fırsatlar, ödüller, içerikler ve hayatını kolaylaştıracak araçlar sunan bir mobil sadakat uygulamasıdır. Prima Kalpleri biriktirerek çeşitli ödüller kazanılan bir mobil sadakat uygulamasıdır.

Hedef Kitlesi Nedir?

Hamileler ve bebek sahibi olan anne babalar

Prima Kulübü Hangi Faydaları Sunar?

Prima Kulübü'nde uygulamaya okuttuğunuz Prima fişleriniz kalplere dönüşür. Kazandığınız kalpleri ister kendiniz ister bebeğiniz için dilediğince harcarsınız. Kulüp üyelerine özel kampanyalardan faydalanabilir, uzmanlar tarafından hazırlanan içeriklerle bebeğinizin gelişimindeki tüm evreler hakkında önceden bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca bebeğinizin gelişimini gözlemleyebileceğiniz ve ona sağlıklı bir rutin oluşturabileceğiniz özelliklerle hem kendiniz rahat eder hem de bebeğinizi rahat ettirirsiniz.

Prima Kalp Nasıl Kazanılır?

Prima Kulübü uygulamasının oyunlaştırılmış kurgusu içinde katılımcı olan kullanıcılar, farklı fırsatları değerlendirerek Prima Kalp puanları kazanırlar ve bu puanlarını ödüle çevirebilirler. Prima Kulübü uygulaması içindeki örnek fırsatlar:

Herhangi bir marketten yapılan Prima alışveriş fişini çek ve kazan! Video izle ve kazan! Arkadaşlarını uygulamaya davet et ve kazan! Sürpriz sorularımızı cevapla ve kazan! Prima Kulübü'ne özel indirimleri kazan!

Prima Kulübü’nden Aldığınız Ödüller Size Nasıl Ulaşır?

Ödülünüzü alırken eğer adresinizi (il-ilçe-açık adres) ve telefon numaranızı eksiksiz girdiyseniz 20 iş günü (Cumartesi-Pazar ve tatil günleri iş günlerinden sayılmamaktadır) içerisinde size anlaşmalı kargo firması ile ulaştırılacaktır. (Kargo ücreti bize aittir.) Ödülünüz kargoya verildiğinde anlaşmalı kargo firması tarafından gönderi takip numaranız paylaşılacaktır.

Prima Kulübü Fiş Onay Koşulları Nedir?

Fişinizin Prima Kulübü'nde başkası tarafından kullanılmamış olması gerekir. İnternet alışverişlerinizin e-faturaları da geçerlidir. İsminize kesilmemiş faturalar kabul edilmemektedir. Fişinizin onaylanabilmesi için, fatura/fiş no, saat, tarih, market adı, kampanyaya uygun Prima ürününün okunaklı olması gerekir. Mali değeri olmayan fiş kopyaları kabul edilmez.

Fiş Çekmede Sorun Mu Yaşıyorsunuz?

Fotoğraf çekme işlemi için öncelikle uygulamanın kameraya erişmesine izin vermeniz gerekmektedir. Bunu yaptıysanız son güncellemeyi yüklemeniz ve kameranızın çalıştığından emin olmanız gerekmektedir.

Fişiniz Neden Reddedilir?

Kampanya içeriğine uygun ürünleri içermiyordur. Kampanya içeriğine uygun market fişi değildir. Kampanya içeriğine uygun tarih aralığında değildir. Kampanya içeriğine uygun ürün tutarının altında kalmıştır. Kampanya içeriğine uygun fiş sınırı aşılmıştır. Fişin bulanık çekilmiştir ve okunaksızdır. Market adı, fiş tarihi, fiş saati, fiş numarası, ürün fiyatı veya fiş toplam tutarı eksiktir. Fişin tamamının gözükmesi gerekir. Kurumsal faturalar ve başkası adına kesilen faturalar geçersizdir. "Mali değeri yoktur" ibaresi olan fişler geçerli değildir. Üzerinde oynanmış, değiştirilmiş fişler geçerli değildir ve kullanıcının üyeliği askıya alınır. Fiş yükleme sayısında olağandışı hareketlilik görülmüştür.

Arkadaş davet ettim ama KALP'lerimi alamadım. Davet kodunu nasıl kullanacağım?

Arkadaş davet linkini gönderdiğin arkadaşın; 1)"Menü"ye girsin 2)"Davet Kodunu Gir" sekmesine tıklasın 3) Sizin davet linkinizi yapıştırıp "Gönder" desin!

KALP'leriniz davet ettiğiniz kullanıcının ilk fişi onaylandığında hesabınıza yüklenmektedir.

Arkadaş davet KALP'i haftalık sadece 5 arkadaş daveti için geçerlidir. Bu sınırı geçtiğinde KALP'ler hesabına yüklenmez.

Haftalık arkadaş davet sınırı pazartesiden pazartesiye yenilenmektedir.

4. Mobil Cihaz Uygulaması

Üyeler, iOS ve Google işletim sistemleri için indirilebilen Prima Kulübü mobil uygulaması ("Uygulama") aracılığıyla Kod girme dahil olmak üzere Sadakat Programına katılabilir. Uygulamanın kullanımı, ek olarak Prima Kulübü Mobil Uygulaması Kullanım Koşullarına tabi olacaktır. Uygulama, Üyenin işletim sisteminin uygulama mağazası aracılığıyla mobil cihazına indirilebilir. Uygulama, Kodları manuel olarak veya mobil cihazın kamerasının yardımıyla girmek için kullanılabilir. Uygulama indirildikten sonra, Üyelerin prima.com.tr'deki Sadakat Programına erişmek için kullanılan e-posta adresini ve şifreyi kullanarak oturum açmaları gerekecektir. Üyenin Sadakat Programı kullanıcı adı (veya kullanıcı adı yoksa ilk adı) ve Üyenin Sadakat Programı Kimlik numarası, Üye Uygulamadan çıkış yapana kadar Üyenin telefonunda saklanacaktır. Üye, Uygulamada oturum açtıktan sonra, Üyenin Ödül Hesabına, Üyenin topladığı puanların yatırılması için Kodları göndermek için Uygulamayı kullanabilir. Gönderiler, Üyenin ağ operatöründen etkin bir şekilde iletime tabi olduğundan, herhangi bir gönderimin alınmasındaki gecikmelerden P&G sorumlu olmayacaktır. Üyenin herhangi bir sorusu varsa, Üye, prima.com.tr'deki Bize Ulaşın bağlantısı aracılığıyla bizimle iletişime geçebilir. Uygulamayı iOS'ta kaldırmak için üzerine basılı tutun ve silin; Android'de uygulama yöneticisinden kaldırmalısınız. Türkiye'de Apple® App Store'da ve iOS ve Google işletim sistemlerini kullanan akıllı telefonlar için Google Play'de mevcuttur.

5. Prima Ödülleri Para iadesi Teklif Programı

A. Para İadesi Teklifleri.

Zaman zaman, Procter & Gamble Türkiye bazı veya tüm Üyeler için para iadesi kazanmak için teklifler sunabilir ("Para İadesiTeklifleri"). Para İadesi Teklifi uygunluk kriterlerini karşılayan ve Para İadesi Teklifinin gerekliliklerini karşılayan üyeler, ara iadesi ödeme hesabında ("Para İadesi Ödeme Hesabı") nakit ödüller ("Para İadesi Ödülleri") kazanacak ve biriktirecektir. Aşağıda daha ayrıntılı bir şekilde açıklandığı üzere, bir Üye, Para İadesi Ödüllerini herhangi bir zamanda Üyenin bağlantılı banka hesabına aktarabilir. P&G, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, belirli ürünler, belirli Üyeler ve belirli süreler için Para İadesi Teklifleri belirleme, geliştirme veya seçme hakkını saklı tutar. Belirli bir Para İadesi Teklifinin yürürlükte olup olmadığı veya ara İadesi Teklifi programına uygun olup olmadığı ile ilgili tüm sorular, tamamen kendi takdirine bağlı olarak P&G tarafından çözülecektir.

B. Para İadesi Tekliflerine

Uygunluk Para İadesi Tekliflerine uygun olmanın ve Para İadesi Ödül ödemelerini almanın bir koşulu olarak, Üyeler aşağıdaki uygunluk kriterlerinin tümünü karşılamalıdır:

i.Üyenin geçerli ve aktif bir Ödül Hesabı olması gerekir.

ii. Üye, Üyenin Ödül Hesabı ile ilişkili geçerli ve güncel bir e-posta adresine sahip olmalıdır.

iii. Üye, Üyenin Ödül Hesabına bağlı aktif ve geçerli bir banka hesabına sahip olmalıdır. Bir Üyenin banka hesabı yoksa, bir tane oluşturabilir ve bunu Ödül Hesabına bağlayabilir.

iv. Üyenin Para İadesi H esabı, aşağıda Bölüm 6'da açıklandığı gibi "etkin olmaya bir hesap" olmamalıdır.

v. Üye, Para İadesi Teklifinin tüm gereksinimlerini karşılamalıdır. P&G, herhangi bir zamanda, bir Üyenin Para İadesi Teklifine katılmaya ve / veya Para İadesi Ödülü almaya uygun olup olmadığını belirleyebilir. Herhangi bir zamanda uygunluk kriterleri karşılanmazsa, Üye Para İadesi Tekliflerine katılmaya veya Para İadesi Hesabından Para İadesi Ödüllerini almaya uygun olmayacaktır.

C. Makbuz Tarama.

Üyeler, [05/06/2020 - 07/31/2020] tarihinden itibaren, Prima Ödülleri kodlarını göndermek yerine, uygun perakendecilerden gelen makbuzları tarayıp göndererek (Para İadesi Teklifleri kriterine göre) Para İadesi Teklifleri için satın alma kanıtı sağlayabilir. Makbuz taramak ve göndermek için Üyelerin aşağıdaki gereksinimleri karşılaması gerekir:

i. Kabul edilen resim dosyası türleri: .png, .jpg, .jpeg, .tiff, .pdf

ii. Resim dosyası boyutu sınırı: 10 MB

iii. Makbuz veya fişin tamamı resim çerçevesinde tamamen görünür olmalıdır. Mabuz veya fişlerinuzun olması durumunda, birden fazla resim gönderilebilir (gönderim başına en fazla 5 resim).

iv. Makbuzveya fiş üzerindeki metin açık ve okunaklı olmalıdır. Makbuz veya fişe not veya işaret eklenemez.

v. Makbuz/Fişte yeterli kontrast sağlamak için fişi koyu bir arka plan üzerinde fotoğraflayın.

vi. Makbuz, satın alma tarihinden itibaren 30 gün içinde gönderilmelidir.

vii. Mağaza adı, satın alınan Prima ürün (ler) inin fiyatı, toplam fiş tutarı ve satın alma tarihi ve saati fiş ibrazında okunaklı olmalıdır.

viii. Bir seferde yalnızca bir makbuz gönderilebilir.

ix. Günde 5 makbuz/fiş gönderilebilir ve 7 günlük dönem için 10 makbuz ile sınırlıdır.

x. Katılımcı perakendecilerdenb alınan Çevrimiçi siparişlerden makbuz gönderme:

a. Perakendecideki hesabınıza giriş yapın

b. Siparişlerinize / Satın Almalarınıza "Siparişlerim" e gidin

c. Fatura veya sipariş ayrıntılarını görüntüleyin

d. Faturayı veya sipariş ayrıntılarını yazdırın ve çıktının bir resmini çekin veya cihazınızın ekranının bir resmini çekin (tüm satın alma ayrıntılarını kaydettiğinizden emin olun). Taahhüdümüz, her bir makbuzu, başarılı bir şekilde gönderildikten sonraki 24-48 saat içinde işlemektir. Tamamlandığında, fiş veya faturanızın durumu Prima Ödülleri uygulamasındaki Fiş Geçmişi ekranında güncellenecek ve Üye, Üyenin mobil cihazında bir bildirim (etkinleştirilmişse) alacaktır.

D. Para İadesi Teklifi Koşulları.

Her Para İadesi Teklifi, teklifle ilişkili Para İadesi Ödüllerini kazanmak için yerine getirilmesi gereken ek gereksinimlere tabi olacaktır. Bu Para İadesi Teklifi gereksinimleri, Para İadesi Teklifi ile bağlantılı olarak açıkça bildirilecektir. Aksi açıkça belirtilmedikçe, bir Üye teklif başına yalnızca bir kez Para İadesi Teklifine katılabilir ve kazanabilir.

Bir ürün satın alımı veya başka bir eylem birden fazla Para İadesi Teklifinin gereklerini karşılıyorsa, Para İadesi Teklifleri aşağıdaki şekilde uygulanacaktır:

Bir ürün satın alımı veya başka bir eylem birden fazla Para İadesi Teklifinin gereklerini karşılıyorsa, Para İadesi Teklifleri aşağıdaki şekilde uygulanacaktır:

i.Para İadesi Teklifleri eşit değerde değilse, en iyi teklif kullanılacaktır ve Üye diğer Para İadesi Teklifine başka bir zamanda katılabilir.

ii. Para İadesi Teklifleri eşit değerde ise, en erken sona erme tarihine sahip Para İadesi Teklifi kullanılacaktır.

E. Para İadesi Ödüllerinin Ödenmesi Zamanlama / Ödeme Sıklığı.

Para İadesi Ödeme Hesabı bakiyeleri, her üç aylık takvim çeyreğinin sonunda (31 Mart, 30 Haziran, 30 Eylül ve 31 Aralık'ta veya civarında) veya bir Üyenin bir transfer başlatma talebi üzerine ( Üyeler, her transfer için 3-7 gün süre tanımalıdır). P&G, bu ödeme planını istediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar.

i. Transfer Miktarına İlişkin Sınırlamalar. Üyeler, herhangi bir yedi (7) günlük süre içinde bağlı banka hesaplarına 50 TL’den fazla Para İadesi Ödülü aktaramazlar.

ii. Bağlı Banka Hesabına Ödeme. Para İadesi Ödülleri, yalnızca Üyenin Ödül Hesabına bağlı banka hesabına transfer edilebilir. P&G, tamamen kendi takdirine bağlı olarak herhangi bir zamanda ödeme yöntemini değiştirme hakkını saklı tutar. P&G, bir Üyenin banka hesabıyla ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez ve Üyenin banka bilgilerini sağlarken Üye tarafından yapılan veri girişi hataları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere banka hesabından yalnızca Üye sorumludur. P&G, P&G hatası olmaksızın yanlış banka hesabına yapılan ödemelerden veya banka tarafından yapılan ödeme hatalarından sorumlu değildir. Üyenin artık Üyenin Ödül Hesabına bağlı geçerli ve aktif bir banka hesabı olmadığı için bir ödeme gerçekleştirilemezse, P&G başarısız girişimi Üyeye e-posta yoluyla bildirmeye çalışacaktır. Üye, geçerli ve aktif bir banka hesabını Üyenin Ödül Hesabına başarıyla bağlamazsa, 1 yıllık başarısız para transferi girişimlerinden sonra, Üye, yukarıdaki Bölüm 2 uyarınca Para İadesi Ödül ödemesini almaya uygun bulunmayacaktır.

iii. Para İadesi Tranfere kadar Bir Değeri Taşımaz. Para İadesi Ödüllerinin, bu Koşullara uygun olarak gönderilmesinden önce hiçbir nakit, parasal veya başka bir değeri yoktur. Para İadesi Ödül bakiyelerine faiz ödenmez. Yürürlükteki yasalara tabi olarak, tüm Para İadesi Ödülleri, bu Hüküm ve Koşullara uygun olarak üyeye gönderilene kadar P & G'nin mülkiyetindedir ve Üyenin, dağıtılıncaya kadar Para İadesi Ödüllerinde hiçbir mülkiyet hakkı veya başka bir yasal menfaati yoktur. Üyelerin Para İadesi Ödül bakiyeleri (i) devredilemez, takas edilemez veya satılamaz; (ii) bir çözümün, yasal işlemin veya vefatın bir parçası olarak bölünemez; ve (iii) başka herhangi bir Üyenin Para İadesi Ödülleriyle birleştirilemez.

iv. Banka Hesabını İptal Etme / Kapatma. Bir Üye, bağlantılı banka hesabını, Ödül Hesabını veya Para İadesi Hesabını iptal ederse veya kapatırsa, hesabı iptal etmeden veya kapatmadan önce mevcut herhangi bir Para İadesi Hesabı bakiyesinin transferini başlatmak Üyenin sorumluluğundadır. Üye, bağlı banka hesabını iptal etmeden veya kapatmadan önce kalan Para İadesi Hesabı bakiyesini aktarmazsa, geçerli yasalarına tabi olarak, Üye artık Para İadesi Ödül bakiyesini alma hakkına sahip olmayacaktır.

F. Vergiler.

Türkiye vergi yasalarına bağlı olarak Üyelerin Para İadesi Ödüllerini aldıklarında vergi ödemeleri gerekebilir. Para İadesi Teklifi programı ile bağlantılı olarak alınan ödemelerden kaynaklanan her türlü vergi yükümlülüğünden tamamen üyeler sorumludur.

G. Hesap Hareketsizliği.

Bir Üyenin Para İadesi Hesabı, Üyenin (i) Para İadesi Teklifine katılmamış olması; (ii) Para İadesi Ödülü kazanmamış olması; (iii) ara İadesi ödemesinin transferini başlatmaması; veya (iv) herhangi bir on iki (12) aylık dönemde Ödül Hesabı veya Para İadesi Hesabında oturum açmamış olması sonucunda “aktif olmayan hesap” durumuna erişir. Bir Üyenin Para İadesi Hesabı, aktif olmayan duruma ulaştıktan sonra on iki (12) ay boyunca pasif kalırsa, P&G Para İadesi Hesabını kalıcı olarak kapatma hakkını saklı tutar. P&G, Üyenin Prima Ödülleri profilindeki e-posta adresine bir e-posta göndererek Üyenin Para İadesi Hesabını sonlandırmadığına dair en az üç ay önce bildirimde bulunacaktır.

Bir Üyenin Para İadesi Hesabı, Üyenin (i) Para İadesi Teklifine katılmamış olması; (ii) Para İadesi Ödülü kazanmamış olması; (iii) ara İadesi ödemesinin transferini başlatmaması; veya (iv) herhangi bir on iki (12) aylık dönemde Ödül Hesabı veya Para İadesi Hesabında oturum açmamış olması sonucunda “aktif olmayan hesap” durumuna erişir. Bir Üyenin Para İadesi Hesabı, aktif olmayan duruma ulaştıktan sonra on iki (12) ay boyunca pasif kalırsa, P&G Para İadesi Hesabını kalıcı olarak kapatma hakkını saklı tutar. P&G, Üyenin Prima Ödülleri profilindeki e-posta adresine bir e-posta göndererek Üyenin Para İadesi Hesabını sonlandırmadığına dair en az üç ay önce bildirimde bulunacaktır.

H. Yasaklanmış Davranış; Hileli Faaliyet.

i. Yasaklı Davranış. Para İadesi Teklifi programına katılarak Üyeler şunları yapmamayı kabul eder:

a. Para İadesi Tekliflerini kullanmak amacıyla yanlış, yalan, uydurma, taklit, tahrif edilmiş, ayarlanmış veya başka bir şekilde yapay veya gerçek olmayan satın alma bilgileri göndermek;

b. Gerçekte satın alınmamış ürünler veya satın alınan ancak satın alma işleminin ardından bir mağazaya veya çevrimiçi satıcıya iade edilen ürünler için Para İadesi Tekliflerini kullanma veya kullanma girişiminde bulunma;

c. Üyenin satın almadığı ürünler için Para İadesi Tekliflerine katılmak ve bunları kullanmak amacıyla kod paylaşımına, kod değişimine veya Kodları paylaşmaya, takas etmeye veya diğer yöntemleri kullanması;

d. Üyenin fiilen satın almadığı ürünleri satın almak için P & G'den kredi kazanmak amacıyla Üye veya başka bir kullanıcı tarafından önceden yüklenmiş Kodları taratması;

e. Para İadesi Teklifi şartlarında açıkça izin verilmediği sürece, bir Para İadesi Teklifinin başlamasından önce gerçekleşen satın alma işlemlerini yansıtan Kodları tarama;

f. herhangi bir kişi veya kuruluşun kimliğine bürünmek, yanlış bir şekilde herhangi bir kişi veya kuruluşla bir ilişki olduğunu iddia etmek veya başkalarının Para İadesi Hesaplarına izinsiz erişmek, başka bir kişinin dijital imzasını taklit etmek veya başka herhangi bir benzer dolandırıcılık faaliyetinde bulunmak;

g. Para İadesi Teklifi programını herhangi bir yasa dışı amaç için veya fikri mülkiyet ve diğer mülkiyet haklarını düzenleyen yasalar ve veri koruma ve mahremiyet dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere ulusal veya uluslararası yasaları ihlal edecek şekilde kullanmak, eğitim kayıtlarının saklanması, iletilmesi veya bunlara erişim;

h. Para İadesi Teklifi programını herhangi bir ticari amaç için kullanmak

i. Para İadesi Teklifi programı, Para İadesi Teklifi programı dahil olmak üzere Sadakat Programı aracılığıyla erişilebilen herhangi bir içeriğin güvenlikle ilgili özelliklerini kaldırmak, engellemek, devre dışı bırakmak, zarar vermek veya başka bir şekilde müdahale etmek veya Para İadesi Teklifi programı dahil olmak üzere Sadakat Programının kullanımına sınırlamalar getiren özelliklerin kullanımını veya kopyalanmasını engelleyen veya kısıtlayan eylemler;

j. Para İadesi Teklifi programının veya herhangi bir kısmının (Prima Kulübü uygulaması dahil) kaynak kodunu tersine mühendislik, kaynak koda dönüştürme, parçalarına ayırma veya başka bir şekilde keşfetme girişiminde bulunma;

k. Para İadesi Teklifi programının çalışmasına veya herhangi bir kullanıcının bu programdan yararlanmasına, virüs, reklam yazılımı, casus yazılım, solucan veya diğer kötü amaçlı kodların yüklenmesi veya başka şekilde yayılması dahil olmak üzere herhangi bir yolla kasıtlı olarak müdahale veya zarar verme.

ii. Hileli Faaliyet. P&G Türkiye, satın alma işlemlerini, Para İadesi Teklifi katılımlarını, Nakit Geri Ödül dağıtım taleplerini veya P & G Türkiye’nin tamamen kendi takdirine bağlı olarak Sadakati suiistimal ettiğine inandığı Para İadesi Teklifi programı dahil olmak üzere Sadakat Programı ile herhangi bir diğer etkileşimi araştırma hakkını saklı tutar. P&G, herhangi bir Para İadesi Ödülünü iptal etme, Para İadesi Teklifi katılımını veya Para İadesi Ödüllerini iptal etme ve / veya P & G'nin tamamen kendi takdirine bağlı olarak Sadakat Programını kötüye kullandığına inandığı herhangi bir Üye Ödül hesabını veya aşağıdakiler dahil ama bunlarla sınırlı olmamak üzere; ilgili Para İadesi Ödüllerinin verilmesinden sonra ürünü iade etmek, satın alma işlemlerine ilişkin yanlış veya hileli kanıtlar üreterek veya bir Para İadesi Teklifine katılımla bağlantılı bilgileri başka şekilde tahrif etme durumunda Bu hüküm ve koşullara uyulmaması, Nakit Geri Ödüllerin tahakkuk etmesi veya alınmasıyla ilgili herhangi bir dolandırıcılık veya kötüye kullanım veya bir Üye veya bir Üyenin adına hareket eden herhangi biri tarafından P & G Türkiye’ye verilen herhangi bir bilginin yanlış beyanı, Üyenin Ödül Hesabı veya Para İadesi Hesabı ve tahakkuk eden Para İadesi Ödüllerinin kaybedilmesi sonucunda P&G, Üye Ödül hesabını feshetme hakkını saklı tutar.

P&G Türkiye, bir Üyenin Ödül Hesabı veya Para İadesi Hesabı ile ilgili hileli faaliyetlerden şüphelenmek için herhangi bir nedene sahipse, P&G, Para İadesi Ödüllerinin ödemesini erteleme veya alıkoyma hakkını saklı tutar. Herhangi bir şüpheli veya fiili dolandırıcılık etkinliği, P & G Türkiye’nin dolandırıcılık hükümleri sürecine uygun olarak ele alınacak ve incelenecektir. P & G Türkiye’nin bu konudaki kararları kesindir.

I. Fesih.

Bu şartlar ve koşullar Üye tarafından kabul edildiğinde geçerlidir ve (i) Prima Ödülleri programının 31 Aralık 2019'da sona ermesi veya uzatılması durumunda daha sonraki bir tarihin öncesine kadar yürürlükte kalacaktır; veya (ii) Üye veya P&G, Üyenin Para İadesi Teklifi programına katılımını sonlandırmasına kadar yürürlükte kalacaktır. P&G, Para İadesi Teklifi programını, bu hüküm ve koşulları ve Üyenin Para İadesi Teklifi programını herhangi bir zamanda, herhangi bir nedenle veya neden göstermeksizin kullanmasını veya bu programa erişimini sonlandırabilir.

P&G, Para İadesi Teklifi programını, bu hüküm ve koşulları ve Üyenin Para İadesi Teklifi programını kullanmasını veya bu programa erişimini sonlandırmayı seçerse, P&G şu anda Üyenin Prima Ödülleri hesabıyla ilişkili e-posta adresi aracılığıyla Üyelere bildirimde bulunacak ve Üyelerin, Feshin yürürlük tarihinden önce Nakit Geri Ödül bakiyelerinin transferini başlatması için makul bir süre verecektir. Prima Ödülleri programının veya Para İadesi Teklifi programının herhangi bir şekilde feshedilmesi üzerine, Üyenin bu programları kullanma ve bunlara erişme ve Para İadesi Ödülleri alma hakkı sona erecektir. Fesih, Üyenin veya P & G Türkiye’nin kanun veya hakkaniyetteki çözümlerine halel getirmeyecektir.

Bu hüküm ve koşulların veya Prima Ödülleri hüküm ve koşullarının herhangi bir şekilde ihlal edilmesi, Üyenin Prima Ödülleri hesabının ve / veya Para İadesi Hesabının feshedilmesine ve bekleyen veya önceki Para İadesi Ödüllerinin kaybedilmesine neden olabilir. P&G, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, herhangi bir zamanda ve önceden bildirimde bulunmaksızın, Para İadesi Teklifi programının tamamına veya bir kısmına veya Prima Ödülleri veya Para İadesi Teklif programının herhangi bir işlevine, özelliğine veya diğer bileşenlerine erişimi askıya alabilir, değiştirebilir veya sınırlayabilir. Üye, Prima Ödülleri programının veya Para İadesi Teklifi programının herhangi bir değişikliği, askıya alınması veya feshedilmesinden P & G Türkiye’nin Üyeye veya herhangi bir üçüncü şahsa karşı sorumlu olmayacağını kabul eder. Üye herhangi bir zamanda bu programların herhangi bir yönünden memnun kalmazsa, Üyenin tek ve münhasır çözümü programlara katılmayı bırakmaktır.

6. Sadakat Programı Koşullarının Değiştirilmesi, Feshedilmesi veya Uzatılması.

(a) Koşullarda Değişiklik: Sadakat Programına üyelik, P&G Türkiye’nin takdirine bağlı olarak sunulur ve P&G, tamamen kendi takdirine bağlı olarak Şartları, Ödül Puanları kullanma değerlerini, Para İadesi Tekliflerini, avantajları, ödül seviyelerini, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. P&G Türkiye, Ödül Puanlarını ve ödülleri, Para İadesi Ödüllerini ve bunların ilgili süresi veya zamanlamasını veya Sadakat Programının diğer herhangi bir yönünü, herhangi bir zamanda, bu tür değişiklikler önceden birikmiş puanların itfa değerini etkileyebilse bile önceden haber vermeksizin, tamamen veya kısmen değiştirme hakkına sahiptir. Üyeler, Koşulların en son halinin Sadakat Programı web sitesinde veya Prima Kulübü mobil uygulamasında yer alacağını anlar ve kabul eder. Herhangi bir değişiklik veya uyarlama www.prima.com.tr veya Prima Kulübü mobil uygulamasında yayınladıktan hemen sonra geçerli olacaktır ve bu tür değişiklik veya modifikasyonlara ilişkin özel bildirim alma hakkınızdan feragat edersiniz. Sadakat Programına katılımınız, bu Hüküm ve Koşulları ve bu tür değişiklikleri veya değişiklikleri kabul ettiğinizi onaylar; bu nedenle, Sadakat Programı için geçerli olan hüküm ve koşulları anlamak için bu Hüküm ve Koşulları ve ilgili politikaları sık sık gözden geçirmelisiniz. Hüküm ve Koşulları kabul etmiyorsanız, Sadakat Programına katılmayı bırakmalısınız.

(b) Fesih: Sadakat Programı, 31 Aralık 2019 veya daha önce, tamamen P & G'nin takdirine bağlı olarak. 23:50:50 itibarıyla sona erecektir. Erken fesih durumunda, P&G, söz konusu feshin yürürlüğe girdiği tarihten en az altı (6) ay önce görünür bir bildirimde bulunacak ve bu süre zarfında Üyeler yine de Ödül Puanları ve Para İadesi Ödüllerini biriktirebilecek ve kullanabilecektir. Ancak iflas durumunda, iflas kararı, haciz, alacaklılar lehine bir devir veya başka herhangi bir kesinti nedeniyle bir fesih gerçekleşirse, P & G Türkiye’nin altı (6) ay önceden bildirimde bulunmasına gerek olmayacağını kabul etmiş bulunursunuz. Tüm Ödül Puanları ve Para İadesi Ödüller, feshin geçerlilik tarihinden önce kullanılmalıdır. Üyeler, Sadakat Programının veya bununla bağlantılı olarak biriktirilen Ödül Puanlarının veya Para İadesi Ödüllerin devam eden kullanılabilirliğine güvenmemelidir.

(c) Uzatma: P&G, tamamen kendi takdirine bağlı olarak Sadakat Programını yukarıda belirtilen son kullanma tarihinin ötesine uzatabilir. Uzamasını takiben Sadakat Programına katılan Üyeler, Sadakat Programı uzatıldığı tarih itibariyle sırasında geçerli olan Şartlara tabi olmayı kabul ederler.

7. Sorumluluğun Sınırlandırılması.

P&G, HERHANGİ BİR YARALANMA, KAYIP, TAZMİNAT, HASAR VEYA HERHANGİ BİR ÖZEL, ÖRNEK, CEZAİ, DOLAYLI, ARIZİ VEYA DİĞER DOLAYLI HASARLARDAN (KÂRIN KAYBI VEYA YOK OLMASI DAHİL OLMAK ÜZERE) SORUMLU TUTULAMAZ. (A) SADAKAT PROGRAMININ HERHANGİ BİR KULLANIMINDAN KAYNAKLANAN VEYA HERHANGİ BİR ŞEKİLDE BAĞLANTILI OLAN, KESİN SORUMLULUK VEYA BAŞKA BİR ŞEKİLDE, (B) SADAKAT PROGRAMI İLE BAĞLANTILI OLARAK P&G TARAFINDAN KAYNAKLANAN HERHANGİ BİR BAŞARISIZLIK VEYA GECİKME (SINIRLAMA DAHİL) , BU SADAKAT PROGRAMININ HERHANGİ BİR BİLEŞENİNİN KULLANIMI VEYA KULLANILAMAMASI); VEYA (C) P&G HASAR OLASILIĞI KONUSUNDA TAVSİYE EDİLMİŞ OLSA BİLE P&G TARAFINDAN SADAKAT PROGRAMININ PERFORMANSININ DÜŞMESİ VEYA UYGULANMAMASINDAN SORUMLU TUTULAMAZ. Bu sorumluluk reddi beyanı, herhangi bir performans hatası, problem, ihmal, kesinti, silme, kusur, işlem veya iletimde gecikme, bilgisayar virüsü, iletişim hattı arızası, hırsızlık veya imha veya yetkisiz erişim, değişikliklerin neden olduğu her türlü hasar veya yaralanma ve ayrıca sözleşme ihlali, haksız davranış, ihmal veya başka herhangi bir eylem nedeni altında kayıt bilgilerinizin kullanılması için geçerlidir. Yukarıdaki sınırlamaya rağmen, P&G, yukarıdaki sınırlamada açıklanan olaylardan herhangi birinden kaynaklanan veya herhangi bir şekilde bağlantılı olan herhangi bir kayıp veya hasardan sorumlu bulunursa, sorumluluğu hiçbir durumda toplamda 100 TL değerini aşmayacaktır. BAZI DEVLETLER SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASINA İZİN VERMEDİĞİNDEN YUKARIDAKİ SINIRLAMALAR GEÇERLİ OLMAYABİLİR.

8. Garantilerin Reddi.

P&G TÜRKİYE, "OLDUĞU GİBİ" VE "MEVCUT OLDUĞU GİBİ" ESASINDA SAĞLANAN SADAKAT PROGRAMINA İLİŞKİN HERHANGİ BİR GARANTİ VERMEZ. P&G, SADAKAT PROGRAMININ HATASIZ OLACAĞINA İLİŞKİN HERHANGİ BİR BEYAN VEYA GARANTİYİ AÇIKÇA REDDEDER. P&G AYRICA SADAKAT PROGRAMINA İLİŞKİN DAĞITILAN HERHANGİ BİR İÇERİĞİN VEYA BİLGİNİN DOĞRULUĞU, TAMLIĞI VE ZAMANLAMASINA İLİŞKİN HERHANGİ BİR GARANTİYİ REDDEDER. P&G, ZIMNİ GARANTİ VE KOŞULLAR, TİCARİ ELVERİŞLİLİK, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK, MÜLKİYET, İHLAL OLMAMASI VE YASAL YA DA YASA DIŞI DAVRANIŞLARDAN KAYNAKLANANLAR TÜM GARANTİ VE KOŞULLARI AÇIKÇA REDDEDER. BAZI DEVLETLER ZIMNİ GARANTİLERİN REDDİNE İZİN VERMEMEKTEDİR, BU DURUMDA BU GARANTİ SORUMLULUĞU SİZİN İÇİN UYGULANABİLİRLİĞİNDE SINIRLI OLABİLİR.

9. Vergiler.

Varsa gelir vergisi de dahil olmak üzere ödüllere ilişkin vergi yükümlülüğünün belirlenmesi ve ödenmesi tamamen Üyenin sorumluluğundadır.

10. P&G TÜRKİYE Kontrolünün Ötesinde Davranır.

P & G'nin savaş, yangın, isyan, terörizm, deprem gibi doğal veya diğer afet durumlarında veya hükümet yetkililerinin eylemleri nedeniyle veya P & G'nin makul kontrolü dışındaki herhangi bir nedenle Koşullara uymaması, Koşulların ihlali olarak kabul edilmeyecektir. Bu tür bir beklenmedik durum altmış (60) günden fazla sürerse, P&G bildirimde bulunarak Sadakat Programını derhal feshetme hakkına sahip olacak ve hiçbir Üyeye karşı başka bir yükümlülüğü olmayacaktır.

11. Geçerli Yasa ve Yargı Yetkisi Onayı.

Yasalar ve kuralların çatışması durumunda bu Koşulların yanı sıra Üyelerin ve P&G'nin bunlara uymasını yönetecektir. Sadakat Programını veya bu Koşulları kullanımınızla ilgili herhangi bir yasal işlem yaparsanız, bu tür bir davayı yalnızca XX mahkemelerinde sunmayı kabul edersiniz.

12. Feragat Teşkil Etmeme.

P & G'nin bu Koşulların herhangi bir hakkını veya hükmünü kullanmaması veya uygulamadaki başarısızlığı, P&G tarafından yazılı olarak onaylanmadıkça ve kabul edilmedikçe bu hak veya hükümden feragat teşkil etmez.

13. Başlıklar.

Bu Koşullardaki başlıklar size kolaylık sağlamak ve referans sağlamak içindir. Bu başlıklar, bu Şartları sınırlamaz veya etkilemez.

14. Sözleşmeyi Tamamlayın.

Bu Koşullar, atıfta bulunarak bu Koşulların bir parçası haline gelen öğelerle birlikte, P&G ve Üyeler arasındaki Sadakat Programı ile ilgili tüm sözleşmeyi oluşturur ve Bağlılık Programı ile ilgili önceki tüm anlayışların veya sözleşmelerin (sözlü veya yazılı) yerini alır. Bir mahkeme, bu Koşullardan herhangi birinin uygulanamaz veya geçersiz olduğunu tespit ederse, bu hüküm (ler) yürürlükteki yasaların izin verdiği en geniş ölçüde uygulanacak ve diğer Koşullar tam olarak yürürlükte kalacaktır.

15. Sponsor: Procter & Gamble Türkiye

© 2019 The Procter & Gamble TÜM HAKLARI SAKLIDIR

Çerez Onayı