1. doğum günü: Kalıcı anılar oluşturma

1. doğum günü: Kalıcı anılar oluşturma

Bebeğinizin ilk yılını kutlamak istemeniz son derece doğaldır. Doğum günü partisi sadece birkaç saat sürebilir, ama bu ipuçları ömür boyu kalıcı anılar yaratmanıza yardımcı olacaktır.

1. Bir ağaç dikin

Bebeğiniz gibi, bir ağaç a her geçen yıl büyüyecek, köklerini derine salacak, dallarını dünyaya uzatacaktır. Her yıl özel ağacının yanında çocuğunuzun fotoğraflarını çekebilirsiniz. Hayatını kaydetmek için harikadır ve aynı zamanda ona yeryüzü ve çevre ile bağımız hakkında bilgi verir.

2. Bir ilk yıl yorganı yapın

Bu, atmaya kıyamadığınız çok güzel bu yeni doğan giysilerini saklamanın hoş bir yoludur. Kullanmak istediğiniz giysi, battaniye ve çarşafları bir araya toplayın, kareler halinde kesin ve onlardan bir yorgan dikin. Büyüdüğünde düşünceli bir hediye olacaktır.

3. Bebeğinizin öyküsünü kaydedin

Son 12 ayda en sevdiğiniz fotoğrafları seçin ve onları bir albüme koyun. Bebeğinizin ilk yılında özel anları ve kilometre taşlarını vurgulayarak küçük bir hikâye yazın veya bir slayt gösterisi oluşturun.

4. Bir ayak izi çıkarın

Çocuğunuzun ayak veya el izini çıkarmak için bir kalıp çıkarma seti kullanın. Bir tarafta iz ve diğer tarafta ilk doğum günü olacak şekilde ikili bir çerçeveye koyun.

5. Bir zaman kapsülü oluşturun

Bebeğinizin ilk yılının özünü yakalayan eşyaları toplayın: evinizin bir fotoğrafı, en sevdiği battaniyeden bir örnek, çok sevdiği çıngırak vb. Bunları 18. yaş gününde açmak üzere bir kutuya koyup kapatın.

Bunları okudunuz mu:

Bebek bezi

Prima Aktif Bebek

Yeni Prima Aktif Bebek ile bebeklerin altı çiş yokmuş gibi kuru, bez yokmuş gibi rahat!