Tüketici yorumları

Prima® Premium Care Külot Bez

 • EMİCİLİK

  4.0

 • UYUM

  4.8

 • PARANIZIN KARŞILIĞI

  3.7

 • BEBEĞİNİZİ KURU TUTAR

  4.8

 • KALİTE

  4.9

Prima ürünler hakkında yapılan herhangi bir beyanı veya ürün hakkındaki herhangi bir iddianın doğruluğunu temsil veya garanti etmez ve/veya bu bölümde ifade edilen herhangi bir görüşü onaylamaz.

ÖZGE yazdı - Ekim 02, 2023

Merhaba evet bende belli bir aydan sonra külot bezi kullanmaya başladım çokta memnunum fakat bu haftaki zamir gördükten sonra soka girdim 4 numara premium care külot bez 564 tl . Daha geçen ay 399 liraydı. Kur desen oynama olmadı ama bu pahalilikla nasıl alacağız artık bilmiyorum.

Alınan ücretsiz ürün

Nihal yazdı - Haziran 13, 2022

5 numaraya kadar prima pure kullandım suan prima care 6 kullanıyorum çocuğum çok mutlu

Alınan ücretsiz ürün

Ezgi yazdı - Temmuz 06, 2019

Bebeğim doğduğundan beri prima kullanıyorum ama külot bezi gördüm denemek istedim çok araştırdım ama yorumlar pek iyi değildi. Sonra denemeye karar verdim ve sonuç mükemmel bebeğimle manisadan istanbula geldim ve gelene kadar en ufak bir sızdırma kötü koku hiç bişi yok. Herkese tavsiye ederim. İyiki varsın prima....

Bu sayfadaki bağlantılardan ürün seçtiğinizde veya satın aldığınızda, Procter & Gamble kişisel verileriniz ile işlem yapabilir ve gizlilik politikasına uygun olarak size daha alakalı çevrimiçi reklamlar sunmak için bu bilgileri diğer bilgilerle birleştirebilir.

Çerez Onayı