Oynamak için Baby Shower oyunları

Bebek hazırlıklarından biri de doğum öncesi partiler ya da “baby shower”lardır. Bir bebeğin yaklaşmakta olan doğumunu kutlamak, arkadaş ve ailenin bir araya gelmesi için iyi bir fırsattır. Parti ruhunu Baby Shower oyun önerilerimizle canlandırın.

Eğlenceli oyunlar

Birlikte güldüren, insanların kaynaşmasına ve sohbet etmesine yardımcı olan bir oyun:

  • Çünkü söz bende!

Misafirlere kendi ebeveynleri ile özdeşleştirdikleri bir ebeveynlik özdeyişi veya tavsiye yazmalarını söyleyin. Bunları bir kapta karıştırarak herkesin bir tane çekmesini sağlayın.

  • Soru cevap oyunları

Eğlenceli soru-cevap oyunları, herkesin katılımıyla misafirlerin kaynaşmasını sağlar.

  • Anne hakkında her şey

Anne adayı hakkında bir soru listesi hazırlayın ve herkesten cevapları sesli olarak söylemesini isteyin.

  • Ünlülerin ilk çocukları

Bu soruda pop kültürü referansları, yakın tarihten figürler veya ünlü sporculardan yararlanabilirsiniz. Listeyi misafirlere dağıtın ve kimin en fazla doğru cevabı bulacağını görün.

Bebek bezi oyunları

Eğlenceye bir kaç adet bez katın!

  • Bebek bezi sürprizi

Mikrodalgada çikolataları ısıtın ve her bir sıvıyı bebek bezlerine sürün – hangi çikolatanın hangi beze sürüldüğünü not edin. Misafirler her bir bezi “koklasın” ve hangi çikolatanın hangi bezde olduğunu tahmin etsin.

Canlı oyunlar

Yüksek enerjili bir oyunla herkesi harekete geçirin.

  • Balonlarla twister

Misafirler giysilerinin altına şişirilmiş birer balon soksun ve Twister oynamaya başlasın. En çarpık duruş veya giysilerin altında en fazla balon bulunduran kişiye bir ödül verebilirsiniz.

Hayvanlı oyunlar

Misafirlerin bebek hayvan bilgilerini test ederek eğlenin.

  • Bebek hayvan isimleri

10 ila 20 hayvandan oluşan bir liste yapın ve misafirlerinize bu hayvanların yavrularının isimlerini yazmalarını söyleyin. Herkes bitirdikten sonra doğru cevapları yüksek sesle okuyun ve misafirlerin kendilerine not vermelerini isteyin. En yüksek puanı toplayan misafire bir ödül verin.

İLGİLİ GEBELİK ARAÇLARI

Bebek isimleri - araç ikonu

Bebek isimleri sözlüğü

Cinsiyete göre filtrele:

Kız

Erkek

Üniseks

Temaya göre filtrele:

Mavi

Yeşil

Mor

Kırmızı

Kelime oyunları

Partideki kelimelerin yaratıcılarını ortaya çıkarın.

  • Bebek ismi yaratmak

Ebeveynlerin isimlerini yazın ve 5 ila 10 dakikalık bir süre belirleyin, süreyi başlatın. Misafirlere yalnızca ebeveynlerin adını kullanarak kaç isim türetebileceklerini sorun.

Ebeveynliğe hazırlık oyunları

Hangi misafirlerin süper ebeveynlik güçlerine sahip olduklarını görün!

  • Süper anne geliyor

Bir telsiz telefon, bir demet bebek çorabı ve bez alın. Süper anne adayı telefonu alarak kulağı ve omuzu arasına sıkıştırmalı. Aynı zamanda çorapları ve bebeğin bezini doğru biçimde değiştirmeli. Telefonu yere bırakmamalı. Her misafir için süre tutun ve bunu yerine getirmelerinin kaç dakika sürdüğüne bakın – elbette hataya yer yok!

Bebek giysisi oyunları

Yaratıcı olun ve yeni bebek için yeni bir şeyler yaratın.

  • Tulum desenleri

Her parti misafiri için düz beyaz bir tuluma, boya kalemlerine veya toksik olmayan kumaş boyalarına ihtiyacınız olacak. Anne adayı yan odada dinlenirken her bir misafir yeni bebek için bir tulum boyasın. Anne adayından hangi misafirin hangi tulumu boyadığını tahmin etmesini isteyin.

Çerez Onayı