prima_OM_button

ÇOCUĞUNA SPOR YAPTIRAN HER ANNE, OLİMPİK ANNE'DİR.

Siz de çocuklarınızı spor yaptırarak büyütün ve bir Olimpik Anne olun. Bunun için çocuğunuzun yaşına ve bedenine en uygun sporu araştırarak onu doğru yönlendirmeniz çok önemlidir.

Bu bilinçten yola çıkarak, alacağınız her P&G ürünüyle, Türkiye'de daha fazla çocuğun sporla büyümesine katkıda bulunabilirsiniz.

Biz Olimpik Anneler ve P&G olarak, Türkiye'nin birçok ilini dolaşarak, çocuklarımızın sporla büyümesi için, o illerdeki ihtiyaçları tespit ederek destekte bulunuyoruz.

Türkiye Spor Kültürü araştırmasının videosunu izleyerek, daha detaylı bilgi edinin!

prima_hemenizle_button

Sporun birçok faydasına rağmen, Türkiye'de çocukların spor yapma oranı oldukça düşük. Sadece 10 çocuktan 1'i düzenli ve bilinçli şekilde spor yapıyor. Olimpik Anneler'in ortak hedefleri ise; Türkiye'de çocuklarını sporla büyüten anne sayısını arttırarak bugün ve gelecek nesiller için bireylerin yaşamlarını iyileştirmek hedefi ile spora yönlendirmek, yürüttüğümüz tüm çalışmalar ile bu farkındalık ve bilinci oluşturmaktır.

Siz de, bu bilinçten yola çıkarak P&G 1 paket=1 destek kampanyasına katılın, alacağınız her P&G ürünüyle Türkiye'de daha fazla çocuğun sporla büyümesine katkıda bulunun.

[

Olimpik Anne Hareketine destek olmak için tıklayın!

](https://www.everydayme.com.tr/urun)