Cinsiyet Belirtme Fikirleri: Kız Bebek

O çok eski soruyu cevaplamanın zamanı geldi: erkek mi kız mı? Aileniz ve arkadaşlarınızı bebeğinizin cinsiyet belirtme kutlamasına dahil etmeye karar vermişseniz, işte size bunu yapmak için dokuz adet yaratıcı yol:

Büyük Haber

Bir cinsiyet belirtme partisi veren anne-baba adayları için: aşağıdaki fikirleri, partinizin en gizli (ve önemli) haberini ilan edecek olan kişiyle paylaşın: bebeğinizin cinsiyeti!

  • Bir bebek mağazasından aynı fiyatta mavi ve pembe olmak üzere birer tulum seçin. Kasiyere bebeğinizin cinsiyetini belirten kâğıdın olduğu zarfı verin ve ondan doğru cinsiyete denk gelen tulumu gizlice paketlemesini rica edin. Cinsiyet belirtme partiniz sırasında hediye paketini aile ve arkadaşlarınızın önünde açana dek sabırla bekleyin.

  • Cinsiyet belirtme partinizi doğum öncesi partisiyle birleştirin. Ultrason teknisyeninin zarfını partiyi veren kişiye verin ve onun partiyi ve parti öğelerini sır dolu bir şekilde planlamasını bekleyin. Parti gününde, eşiniz ve siz kapıdan girerken ve heyecan verici haberlere ilk tepkinizi verirken anı ölümsüzleştirmesi için kameraları hazırladığından emin olun.

  • Biri pembe ve biri mavi ambalajlı iki adet baloncuk yapma oyuncağı alın ve bir arkadaşınıza veya aile üyenize sıvıya gizlice gıda boyası (şu durumda kırmızı) katmasını söyleyin. Cinsiyet belirtme kutlamanız sırasında siz ve eşiniz beyaz gömlekler giyerek birbirinize doğru baloncuklar üflemelisiniz. Gömlekler kuruduğunda, onları diğer parti anılarıyla birlikte bebeğinizin odasına asmak üzere bir hatıra kutusuna yerleştirin.

  • Partiyi veren kişiden parti malzemeleri satan bir mağazadan opak bir balon ısmarlamasını ve mağazadakilere onu pembe konfetiyle doldurmasını söylemesini rica edin. Partide, sevdiğiniz biri siz ve eşiniz balonu patlatırken bir resminizi çeksin.

  • Partiyi veren kişiden cinsiyeti açığa vurmayacak bir pinatayı mavi veya pembe şeker ve oyuncaklarla doldurmasını söyleyin. Cinsiyet belirtme partinizde, arkadaş ve ailenizin pinataya vurmasına izin verin, son vuruşu siz ve eşiniz yapın. Pinatanın içindekiler döküldükten sonra bunlardan bir avuç alıp havaya atın, çok şirin bir fotoğraf oluşturacaktır.

Evlere Servis

Sevdiklerinizden uzakta yaşıyorsanız veya cinsiyet belirtme partisi vermek istemiyorsanız, işte size haberleri yazıya dökerek posta, e-posta veya favori sosyal medya web siteniz yoluyla paylaşmak için bir kaç fikir:

  • Eşinizle birlikte büyük randevudan önce, onun ultrason teknisyeninden tarama sonrasında gizlice bebeğin cinsiyetini öğrenmesini kararlaştırın. Ona çocuğun cinsiyetini belirtecek bir takı satın almasını söyleyin (mesela yakut küpeler gibi). Eşinizin hediyeyi vermek üzere sizi romantik bir gece için dışarı çıkarmasını isteyin ve yeni takılarınızı takarak bir resim çekin. Bunları sosyal medya sayfanıza yükleyin ve tepkileri bekleyin!

  • Eşiniz, ellerinizden pembe konfeti üflerken bir resminizi çeksin. Resmi, konfeti dışında her şey siyah beyaz görünecek şekilde düzenleyin. Düzinelerce kopya yaratın ve bunları aile üyelerinize ve arkadaşlarınıza gönderin.

  • Bebeğin cinsiyetini sonbaharda öğrenirseniz, arkadaşlarınızı ve ailenizi balkabağı oymaya davet edin. Balkabağınıza kimse görmeden “Kızım'Olacak” yazın. Herkes balkabağını oymayı bitirdikten sonra, her balkabağının içine bir mum koyarak bunları kapı eşiğinize yerleştirin. Herkesin gözü kapalı bir biçimde merdivenlerinizin başında durmasını söyleyin ve gözlerini açtıklarındaki yüz ifadelerini ölümsüzleştirin. Oyduğunuz balkabağı ile birlikte bir resim için poz verin ve balkabağı partisine katılamayan sevdiklerinize, kameranızla yakaladığınız komik reaksiyonlar ile birlikte e-posta ile gönderin.

Bebeğinizin cinsiyetini belirtmek için yanlış bir yol olamaz, o halde bu süreçte neden biraz eğlenmeyesiniz?

Bebeğinizin cinsiyetini belirttikten sonra, minik kızınıza ne isim koyacağınıza dair pek çok tavsiye ve soru alacaksınız. Mükemmel ismi bulmak için Prima Bebek İsimleri Sözlüğü'nü kullanın.

Çerez Onayı