A211

Bebeğin doğumundan önceki ve sonraki aylar çok meşgul geçebileceğinden, planlama sürecinin ilk adımı anne adayıyla tarih belirlemektir.

Hafta sonu veya hafta içi

Baby shower için en popüler seçenek Cumartesi veya Pazar günleridir. Hafta içi ise ofisteki ve mahallenizdeki bir baby shower için idealdir. Yapmayı planladığınız günün tatil sezonuna ve özel günlere gelmemesine de dikkat edin. İsteyebileceğiniz en son şey herkesin bayram tatilinde olmasıdır.

Partiyi doğumdan önce vermek için sebepler

Anne adayının hediyeleri düzenlemek, çocuk odasını hazırlamak ve alışveriş yapmak için zamanı olacaktır.

Yenidoğanını beslemek, altını değiştirmek ve biraz uyumak istemek yerine rahat rahat partinin keyfini çıkarabilecektir.

Doğumdan önce baby shower yapmak, anne adayına ihtiyacı olan duygusal destek, biraz eğlence ve arkadaşlarla vakit geçirme olanağı sağlayacaktır.

Partiyi doğumdan sonra vermek için sebepler

Parti aynı zamanda bebekle tanışma olanağı da sunacaktır. Misafirler artık bebeğin cinsiyetini ve ismini bildiklerine göre hediye almaları veya yapmaları kolaylaşacaktır. Bu tür bir parti, bebeklerini ne zaman alabileceklerinden emin olamayan, evlat edinen ebeveynler için idealdir. Seçim ne olursa olsun, herkesi bir araya toplamanın nedeni hep aynıdır: Biricik bebeğinizin (yaklaşmakta olan) gelişini kutlamak!

Seçim ne olursa olsun, herkesi bir araya toplamanın nedeni hep aynıdır: güzel, yeni bebeğin (yaklaşmakta olan) gelişini kutlamak! Daha fazla ipucu ve tavsiyeye ihtiyacınız varsa, doğum öncesi partisi düzenlemekle ilgili kapsamlı rehberimize bir göz atın.