Cinsiyet Belirtme Fikirleri: Erkek Bebek

Bebeğinizin cinsiyetini öğrendikten sonra bunu herkese söylemek isteyebilirsiniz. Cinsiyeti bildiğinizi öğrenirlerse, sırrı vermenizi sağlamak için sorulan her soruyu şimdiden duymuşsunuzdur.

Aileniz ve arkadaşlarınızı bebeğinizin cinsiyet belirtme kutlamasına dahil etmeye karar vermişseniz (hatta bu kutlama belki doğum öncesi partisi ile de birleştirilebilir), işte size bunu yapmak için sekiz adet yaratıcı yol:

Büyük Haber

Bebek cinsiyetini açıklama partisi veren bebek bekleyen ebeveynler için, partinizin en gizli (ve en önemli) unsurunu diğer deyişle bebeğin cinsiyetini duyurmaya ilişkin aşağıdaki fikirleri paylaşın!

  • Partiyi veren kişi her misafire nötr bir renk kâğıda sarılı pembe veya mavi oyuncakların olduğu bir kutu versin. Fotoğraf makineleri ve kameralar hazırsa misafirlerinize kutularını aynı anda açmalarını söyleyin. Sizin yerinize haberleri misafirlerin vermesini sağlamakla tüm gözler sizin ve eşinizin üzerinde olacak ve oldukça komik bir ortam yaratacaktır.

  • Elinizde bebeğin cinsiyetini belirten belgenin olduğu bir zarfla şehirdeki en iyi pastaneden bir pasta ısmarlayın ve pastanedeki görevliye siz çıkmadan zarfı açmamasını söyleyin. Görevliye pastanın içinin bebeğin cinsiyetini temsil eden bir renkte olmasını ve kremayı da farklı bir renkte yapmasını söyleyin. Tahminlerinizi son bir defa sesli olarak belirttikten sonra pastayı ailenizin ve arkadaşlarınızın önünde kesin.

  • Partiyi veren kişiye bir parti malzemeleri mağazasından bir düzine uygun renkte balon almasını ve onları geniş bir koliye koymasını söyleyin. Kutuyu dışarı koyarak misafirlerinizin hepsi sizi seyrederken eşinizle birlikte günbatımında açın. Pembe veya mavi balonlar gökyüzüne doğru süzülürken onlara işaret edin, unutulmaz bir fotoğraf olacaktır.

  • Partiye geldiğinizde, her misafirin oyunu dekoratif bir karatahtada kız veya erkek bölümlerine bir “X” atarak belirtmesini söyleyin (partiyi veren kişi kimin neye oy verdiğinin kaydını tutacaktır). Vakit geldiğinde, kapalı zarfı eşinizle birlikte açın ve bebeğin cinsiyetini söyleyin. Doğru cinsiyeti seçen her misafire bir ayrılık hediyesi verilir.

  • Başarabilirseniz, özel bir ultrason teknisyenini evinize gelmesi için ayarlayın. Bebeğinizin cinsiyetini öğrenirken seyredebilmeleri için en yakın aile üyelerinizi ve arkadaşlarınızı davet edin. Ultrasondan sonra mavi veya pembe aperatifler, içecekler ve yiyecekler ile kutlama yapın.

Evlere Servis

Sevdiklerinizden uzakta yaşıyorsanız veya cinsiyet belirtme partisi vermek istemiyorsanız, işte size haberleri yazıya dökerek posta, e-posta veya favori sosyal medya web siteniz yoluyla paylaşmak için bir kaç fikir:

  • Tüm erkekler çamurda oynamaya ve kirlenmeye bayılır, bu nedenle bebişinizin cinsiyetini çamura bir sopayla “ERKEK” yazarak belirtmekten daha iyisi olamaz. Bunun bir resmini çekin, karnınızın ve elinizde sopayla kendinizin de bir resmini çekin ve bunları sosyal medyada paylaşın.

  • Ultrason resminizi, oğlunuzun boynunda mavi bir kravat olacak şekilde değiştirin. Bunu güzel bir notla birlikte e-postanıza ekleyerek “doğumdan sonra aranacaklar” listenizdeki bütün alıcılara sanal yoldan gönderin.

  • Fotoğraf makinesinin zamanlayıcısını ayarlayın ve onun elinde mavi, sizin elinizde pembe bir balon olacak şekilde eşinizin yanına oturun. İkiniz de balonları ağzınıza yaklaştırıp şişiriyor gibi yapmalısınız. Fakat sizin pembe balonunuz sönük kalırken, eşiniz kendi mavi balonunu şişirmeye devam etmelidir. Balonlar ağzınızda, balonları şişirmeye çalışırken ve mavi balonu şişmiş biçimde gösteren üç adet resmin yer aldığı bir fotoğraf şeridi ısmarlayın. Şeritleri postayla gönderin ve sevdiklerinizden gelecek tebrikleri bekleyin.

Bebeğinizin cinsiyetini belirtmek için yanlış bir yol olamaz, o halde bu süreçte neden biraz eğlenmeyesiniz?

Bebeğinizin cinsiyetini öğrendiğinizde, aynı zamanda bebeğinize hangi ismi koyacağınızı da düşünmeye başlayacaksınız. Prima erkek bebeğiniz için mükemmel ismi seçmenizde size yardımcı olabilir.

Çerez Onayı