Bayram ve yılbaşı alışverişi ipuçları

Bayram ya da yılbaşı alışverişlerini halletmenin en iyi yolu mu? Planınız olsun. Listenizdeki kimseyi unutmamak ve aynı anda hem zamandan hem paradan tasarruf etmek için şu ipuçlarını kullanın.

Yakında kalın

Artık bir bebeğiniz olduğuna göre mağazalara ulaşıp raflara göz atmak için muhtemelen saatlerce araba kullanamazsınız (ya da kullanmayı istemezsiniz). Aynı sokaktaki küçük işletmelere giderek benzinden tasarruf edebilir, ayrıca şehir dışındaki akrabalarınız ya da arkadaşlarınız için harika hediyeler bulabilirsiniz.

Mobil yaşama girin

Cep telefonunuzdan ya da tabletinizden uygulamalara göz atın. Bu uygulamaların bazıları bütçeleme işlevleri bile içerir ve tüm bilgilerinizi tek noktada organize etmenize yardımcı olur.

Günün fırsatı sitelerini ziyaret edin

“Günün fırsatı” ve benzer tekliflerde uzmanlaşan çok sayıdaki web sitesine bir göz atın. Ev aletlerinden kayaklara kadar her şeyi bulabilirsiniz, indirimler de genellikle çok iyidir.

Tasarruflarla gelen hediye

Bu sitelere abonelik, restoranlarda akşam yemeklerinden paraşütle atlamaya kadar her alanda rakipsiz fiyatlarda kuponlar sunar. Bu basit hediyeler, bayram ya da yılbaşı zamanı geçtikten uzun süre sonra bile mutlu etmeye devam eder.

Büyük marketlerde nakit kolaylığı

Günümüzde büyük marketler, çok çeşitte hediye kartı sunmakta. Listenizdeki birinin hoşuna gidecek bir şey bulacağınız kesin. Bebeğinizle kaliteli zaman geçirirken tüm alışveriş listenizi tamamlamak, klasik hediye kavramı dışına çıkıp düşündüğünüzde çocuk oyuncağı!

Çerez Onayı