Erkek Bebekler İçin Baby Shower Temaları

Şanslı anne adayının baby shower partisini organize etmeye başlıyorsunuz ve bir erkek bebeğe sahip olacağını duyurmaktan mutlu olacağından da eminsiniz. Parti için bir konsept seçmek eğlenceli olabilir, ancak çok fazla seçenek olduğu için zorlanabilirsiniz. İyi haberse hangi renk şeması, fikir ya da temayı seçerseniz seçin, anne adayı ve misafirlerini mutlu edeceğinden, erkek bebekler için baby shower teması belirlerken sadece hayal gücünüzle sınırlısınız.

Dekorasyon ipuçları, yiyecekler ve oyunlar da dahil olmak üzere, (kız bebeklerin anne adayları için de uygulanabilecek olsa da) erkek bebekler için en sevdiğimiz baby shower temalarını aşağıda bulabilirsiniz. Bu fikirleri inceledikten sonra, daha da fazla ilham almak için kız bebeklerin baby shower temalarını da gözden geçirin. Temanızı seçtikten sonra, size yardımcı olması için baby shower planlayıcımıza bakın.

Orman Teması

Hepimiz yeni bebeğin ormanın kralı olacağını biliyoruz, bu da orman temasını seçmek için mükemmel bir neden!

Dekorasyon Fikirleri

Orman temalı dekorasyon kolaydır.

Yiyecek masasının etrafına geniş yapraklı iç mekan bitkileri koyun ve siyah, sarı, yeşil balonlar asın. Birkaç misafirden masayı süslemek için oyuncak orman hayvanları isteyebilir, daha sonra da bunları anne adayına hediye edebilirsiniz. Masanın ortasına, misafirlerden birinin hediyesi de olabilecek bir orman bebek bezi pastası koymak harika olacaktır.

Yiyecek Fikirleri

Muz, ananas, mango gibi orman temalı meyveler seçin. Maymun şeklinde dekore edilmiş cupcake’ler ya da fil şeklinde kurabiyeler yapabilir veya sipariş edebilirsiniz. Aslan şeklinde görünen bir atıştırmalık dip sos tabağ yaratmak görece daha kolaydır: Bir tepsinin ortasına oval biçimde humus yerleştirin. Aslanın yelelerini oluşturacak havuç çubuklarıyla humusu çevreleyin. Daha sonra istediğiniz sebzelerle aslanın gözleri, burnu ve ağzını yapın. İçecekler içinse, yeşil renkli bir gazozu sürahiye doldurup üzerine “orman damlası” etiketi yapıştırın ya da dilerseniz muzlu smoothie yapabilirsiniz. Bir sürahi limonataya “güneş suyu”, çikolata fondüye de “çamur banyosu” etiketi yapıştırılabilir.

Oyun fikri

Konuklarınızla “Kaç Para” oyunu oynayarak, kazananlara orman hayvanı temalı kupalar hediye edebilirsiniz. Televizyon tarihinin en popüler yarışmalarından biri olan Kaç Para’nın yeniden yorumlanmış halini baby shower etkinliğinize taşıyarak, misafirlerinizle eğlence ve heyecan dolu anlar yaşayabilirsiniz.

Süper Kahraman Teması

Anne adayının bir kahraman olduğuna şüphe yok, ayrıca bu tema geniş kapsamlı olduğu için de bir harika. Tek bir süper kahraman seçmek zorunda değilsiniz. Birçok kahramanın özelliklerini neden kullanmayasınız?

Dekorasyon Fikirleri

Balon, masa örtüsü, kağıt tabak, bardak, payet ve peçete seçerken kırmızı, mavi ve sarı gibi güçlü birincil renkler seçin. Tek bir süper kahraman seçtiyseniz, dekorasyon için sadece ona özel renkleri kullanın. Bu çok sevilen temalardan biri olduğu için, parti malzemeleri satan yerlerde temanıza uygun dekorasyon ürünleri bulabilirsiniz. Peynir küpleri ya da zeytin servis edecekseniz, bunlara üzerlerinde "wham," "boom," ya da "pow” gibi bildik efektler yazılı minik bayraklar taşıyan kürdanlar takabilirsiniz.

Yiyecek Fikirleri

Süper kahraman baskılı bebek badileri şeklinde süper kahraman kurabiyeleri sizce de çok şirin olmaz mı? Süper kahramanların simgeleri şeklinde meyve tabakları hazırlamak için, farklı renklerde meyveler kullanın. Bir kavanoza yeşil renk şekerler oyup, üzerine “kriptonit” etiketi yapıştırın. Ayrıca gıda boyasıyla tema renklerinize uygun renklerde cupcake’ler ve çubuk kekler yapabilirsiniz.

Oyun Fikirleri

Süper kahraman testi ya da süper kahramanların simgeleriyle tombala oynayın. Kazanana bir ödül verin. Gelecek olan bebek elbette bir süper bebek olacak, öyleyse konuklarınızdan, bebeğin hangi süper güçleri olmasını arzu ederlerdi, yazmalarını isteyin. Bu ileriki yıllarda anne babanın dönüp bakmaları için çok güzel bir hatıra olacaktır.

Minik Centilmen Teması

Erkek bebek için bu şirin baby shower teması, anne adayının küçük adamı için bir kutlamadır.

Dekorasyon Fikirleri

Renk şemanız için siyah, füme, gold ya da gümüş gibi zarif renkleri deneyin. Kaz ayağı ya da ekose gibi desenleri düşünün. Elbette isterseniz renk de ekleyebilirsiniz; kural yok! Bu tema için en kolay dekorasyon önerilerinden biri de papyon şeklinde çatal bıçak setidir.Dikdörtgen katlanmış bir peçetenin üzerine çatal bıçağı koyup, ortadan büzerek kısa bir parça kurdeleyle sıkıca bağlayın. Temaya tam uyacak pipetler için, bir kartondan bıyıklar kesin, tam ortasına bir delik açıp pipetlerin bükülen kısımlarına takın. İçeceklerinden her yudum aldıklarında, konuklar birer bıyık takmış olacaklar!

Yiyecek önerileri

Smokin, bıyık, papyon, kıravat, silindir şapka ya da kösele ayakkabı şeklinde kurabiyeler... Pasta yaptıracaksanız, askı ve papyonla süsletin. Kendinizi ekstra yaratıcı hissediyorsanız, cupcake’lerinize frak giydirebilirsiniz. Gömlek için beyaz şeker hamuru, ceket ve papyon için siyah şeker hamuru ve sonra gömlek düğmeleri için gümüş renkli boncuk şekerler kullanın.

Oyun Fikirleri

Bıyık testine ne dersiniz? Konuklarınız tüm farklı bıyık tiplerinin isimlerini bilebilirler mi? Ya da konuklarınızı önceden pişirilmiş sade cupcake’lerinizi birlikte bıyık ve papyon şeklinde süslemeye davet edebilirsiniz. Konuklarınızın yaratıcılıklarını konuşturmaları için krema, krema sıkma torbaları ve gıda boyasına ihtiyacınız olacak. Bir diğer eğlenceli aktivite ise bebeğin büyük bir adam olduğunda (örneğin 18. doğum günü partisinde) okuması için ona kısa notlar yazmaktır.

Eğer baba adayı da partideyse, belki konuklardan birine, ona bebeğin isminin baş harfini taşıyan kol düğmeleri hediye etmesini önerebilirsiniz (tabii bebeğin isminin kesin kararlaştırıldığından emin olmalısınız).

Kovboylar ya da Vahşi Batı Teması

Vahşi Batı ve kovboylardan esinlenerek country temalı bir parti düzenleyebilirsiniz. Yiii haaa!

Dekorasyon Fikirleri

Masa örtüsü ve kağıt tabakları seçerken kırmızı, kahve, mavi ve krem gibi renkleri tercih ederek rustik dekor denemeleri yapabilirsiniz. Ayrıca dekorasyonda inek derisi desenini temel alabilir ve masanın çevresini yayılmış samanlar, saksıda kaktür ya da bir vazonun içinde buğday başaklarıyla süsleyebilirsiniz. Oyuncak midilliler ya da sallanan bir at oyuncak da dekorasyon olarak kullanılabilir ve parti sonrasında anne adayına daha sonra minik kovboyuyla oynamaları için hediye edilebilir. Kovboy şapkası ya da kovboy çizmelerini de kullanabilirsiniz (dekorasyon olarak kullanabileceğiniz gibi, giyebilirsiniz de). Atmosferi desteklemek için country müzik çalabilirsiniz. Konukların partide yokluklarının hissedileceğinden emin olmaları için, davetiyelerinizi filmlerdeki “Aranıyor” posterleri gibi tasarlayın.

Yiyecek Fikirleri

Cupcake, kurabiye ya da çubuk kekleriniz kovboy şapkası, nal, kovboy çizmesi, şerif yıldızı ya da Western stili kemer tokası şeklinde yapılabilir. Pasta yapacaksanız, kovboy şeklinde bir tasarımı deneyebilirsiniz. Kovboy şapkası, kırmızı bandana, mavi gömlek ve deri yelek oluşturmak için farklı renklerde şeker hamurları kullanın. Atıştırmalıklar ya da şişeli içecekler bir sepet veya temiz bir alüminyum kova içinde servis edilebilir ve üzerine “Vahşi Batı” etiketi yapıştırılabilir. Çubuk keklerinizi inek derisi deseni şeklinde süsleyebilir ya da bulabilirseniz kovboy şapkası ya da çizmesi şeklindeki kalıplara çikolata dökerek temaya uygun çikolatalar yapabilirsiniz.

Oyun Fikirleri

Bir kovboy şapkasına çok sayıda şeker koyun ve konuklardan içinde kaç şeker olduğunu tahmin etmelerini isteyin. En yakın sayıyı bulana bir ödül verin. Ya da sadece “İyi, Kötü, Çirkin” gibi Western filmlerin bilinmeye çalışıldığı bir sessiz sinema oynayın.

Bebek Yapım Aşamasında Teması

Erkek bebekler için bu benzersiz baby shower teması harikadır, çünkü anne adayının bebeği gerçekten de yapım aşamasındadır!

Dekorasyon Fikirleri

Masa örtüsü, balon, kağıt tabak ve plastik çatal bıçak seçerken sarı, siyah, kahverengi ve turuncu renkleri tercih edin. Dekorasyon için bir nalbur ya da yapı markette uygun fiyatlı trafik konisi, “dikkat” işareti ya da baret bulabilecek misiniz araştırın. Çekiç, metre ya da el arabası gibi dekorasyon malzemelerinin bir kısmını kendi evinizde de bulabilirsiniz. Yemek masasından bir inşaat alanı yaratın: Boş kutuları sarı, kahverengi ya da siyah renkli kaplama kağıdıyla kaplayın, birkaç parça sahte çim (çime benzeyen paspas parçaları da olabilir) alın, siyah bir kartondan yollar yaratın, üzerine oyuncak kamyon ve arabalar koyun. Kartondan inşaat alanı uyarı işaretleri yapın ve bunları yiyecek koyduğunuz kaselerle birlikte inşaat alanına yerleştirin. Masanın yanına, “Hediyeleri buraya boşaltın” yazılı uyarı levhası bulunan bir sehpa koyun. Etrafa “Dikkat! Bebek çıkabilir!” ya da “Anne iş başında!” gibi esprili karton levhalar asabilirsiniz. Konuklar temayla ilgili hediye fikri sorarlarsa, oyuncak kamyon, oyun blokları, hatta oyuncak inşaat seti almalarını önerebilirsiniz. Ayrıca bunlar da anneye hediye edilmeden önce dekorun bir parçası olarak kullanılabilir.

Yiyecek Fikirleri

Tatlılarınızın süslemesinde ustalığınızı konuşturun. Örneğin kurabiyeleri turuncu trafik konisi, floresan sarı renkli güvenlik yeleği ya da çekiç ve matkap gibi aletler şeklinde yapın. Pastanızın üzerine “Bebek Yapım Aşamasında” yazdırın. Anne adayına hediye olarak vermeden önce, oyuncak kamyonun arkasını cips ya da mısır patlaklarıyla doldurun. Bir kurdeleyle birbirine bağlanmış çatal bıçak setlerini bir kutuya koyup, üzerine “Alet Çantası” yazın.

Oyun Fikirleri

Konukların kullanabileceği birçok el işi malzemesi, harika bir oyun fikri olabilir. Konuklardan beşiğe asmak için dönence yapmalarını isteyin ya da bebeğin doğum odasına asmak için birlikte süslemeler yapın.

Spor Teması

Onur konuğunuzun tenis, basketbol ya da futbol gibi çok sevdiği bir spor var mı? Eğer varsa, baby shower için spor temasını sevebilir. Hatta anne adayının tuttuğu bir takım varsa, temayı daraltıp tamamen tuttuğu takımın renkleri ve maskotu üzerine kurgulayabilirsiniz. Elbette kural yok, ister genel bir spor teması düzenleyebilir, isterseniz bütün temayı tek bir takım üzerine kurabilirsiniz. Hangisini seçerseniz seçin, düzenlediğiniz baby shower ile şampiyon olacağınız kesin.

Dekorasyon Fikirleri

Renk şeması tamamen hangi spor ya da sporları seçtiğinize bağlı. Basketbol temalı bir parti için siyah ve turuncu uygun olur; beyzbol temalı bir partideyse daha çok kırmızı, beyaz ve yeşil kullanılır. Eğer temayı belli bir takım üzerine kurguluyorsanız, takımın renklerini kullanın. Yeşil masa örtüsü, oyun alanını simgelemesi açısından harika bir seçimdir. Ayrıca balonlarınız, peçetelerini ve kağıt tabaklarınız da tema renginizle uyumlu olmalı. Yiyeceklerin yakınlarına kartondan “Stadyum Büfe” tabelası asın. Masanın etrafına “Yılın Çaylağı” ve “Takıma Hoş Geldin” yazan flamalar asın. Davetiyeler, üzerinde baby shower’ın tarih ve saatinin yazılı olduğu maç bileti şeklinde tasarlanabilir.

Yiyecek Fikirleri

Neden sosisli, patates kızartması, fıstık ve pamuk şeker gibi tipik stadyum yiyecekleri olmasın? Ayrıca çubuk kekler cupcake’ler ya da top (basket, futbol ya da beyzbol topu gibi) şeklinde kekler hedefi tam onikiden vuracaktır.

Oyun Fikri

Neşeli olduğu kadar rekabetçi bir oyun olarak, Derby Maçının ne zaman oynanacağı konusunda bahse girin. Daha sonra bebeğin doğum tarihini doğru (ya da en yakın) tutturan konuğa doğum sonrası hediye verin. Evet, maç başlasın!

Uzay Teması

Yeni bebek hiç şüphesiz ebeveynlerin evreninin merkezi olacak, o yüzden bu dünya dışı kutlama için uzay teması mükemmel seçim.

Dekorasyon Fikirleri

Dekorasyon için sınır gökyüzü, o yüzden yıldızlardan roketlere kadar her şeyden ilham alabilirsiniz. Farklı renk kartonlardan uzay temalı şekiller kesin; bu gezegenler, aylar, yıldızlar ve uzay gemilerini makara ipi ya da misinalara takarak tavandan aşağıya sarkıtın. Duvarlara “Dünyamıza Hoş Geldin” ya da anne adayının doğum tarihine bağlı olarak “Fırlatmaya X Hafta/Gün” yazan flamalar asın. Bu tema siyah ya da lacivert gibi koyu renklerin yanında güneş ve yıldızları simgeleyen turuncu ya da sarı gibi parlak renklerle uyumludur. Davetiyenizin uzay temasını yansıttığından ve konuklarınızın roketin fırlatılmasına geri sayıyor olacaklarından emin olun!

Yiyecek Fikirleri

Çubuk kekleri farklı gezegenlerin renklerinde süsleyin ve onlara “astro kekler” adını verin. Alternatif olarak galaksi şeklinde bir katlı pasta seçebilirsiniz. Cupcake’lerinizi lacivert krema ve yenebilir yıldız şekerlemelerle süsleyin. Kurabiyeler de yıldız ya da gezegenler şeklinde süslenebilir.

Oyun Fikirleri

Konuklarınızan bebeğin galaksisini süslemek için yardım isteyin. Farklı renklerde keçe parçaları hazırlayın. İğne iplikleriniz de hazır bulunsun.Önceden bir dönence iskeleti hazırlayabilir ve sonra da konuklarınızdan bu dönenceye asılacak keçe süslemeleri hazırlamalarını isteyebilirsiniz. Bütün süslerin temaya uygun olması gerektiği için, uzay gemisi, uzaylılar, yıldızlar, ay ya da astronotlar harika olacaktır.

Rock Yıldızı Teması

Eğer anne adayı bir rock müzik hayranıysa, küçük rock yıldızını kutlaması için bu temayı seçmek isteyebilirsiniz.

Dekorasyon Fikirleri

Kartondan gitarlar, mikrofonlar ve notalar, yemek masası için yapması kolay süslemelerdir. (Artık dinlemek istemediğiniz) plaklarla temaya uygun bir karşılama flaması yapabilirsiniz. Masaya “Doğuştan Rockçı” tabelası asın. Davetiyeler konser bileti şeklinde tasarlayarak, konukları “sallanıp yuvarlanmaya” davet edebilirsiniz.

Yiyecek Fikirleri

Enstrüman şeklinde kurabiyeler yapabilir ya da üzerinde “Annesinin En Küçük Hayranı” yazan bir pasta yaptırabilirsiniz. Büyük bir cips kasesinin üzerine “Gitar Penaları” yazabilirsiniz. Çubuk kekler mikrofon ya da gitar şeklinde tasarlanabilir. Gümüş rengi gıda boyası ve yenebilir gümüş pırıltılarla disko topu şeklinde cupcake’ler yapabilirsiniz.

Oyun Fikirleri

Popüler ninni ya da çocuk şarkılarının ilk birkaç saniyesini çalın ve konuklarınızdan hangisi olduğunu tahmin etmesini isteyin. Kazananları ödüllendirin! Konuklarınız kostümlü partileri seviyorsa, onlara en sevdikleri rock yıldızı kılığında gelmelerini söyleyin ve en iyi kostümlü olana ödül verin.

Taşımacılık Teması

Direksiyona geçin ve taşımacılık temalı bir baby shower düzenlemeye başlayın. Oynayabileceğiniz çok şey olduğu için bu tema gerçekten harikadır: trenler, uçaklar, arabalar, gemiler, helikopterler, balonlar ve hatta motosikletler...

Dekorasyon Fikirleri

Bu tema belli bir renk gerektirmez, o yüzden süslemeleri biraz daha kolaydır ve istediğiniz renk şemasını uygulayabilirsiniz. Damalı bayraklar kullanabilir ya da bir yarış bayrağını masa örtünüze ilham olarak kullanabilirsiniz. Masanın merkezine koyacağınız büyük parça ya da ne hediye alacağını bilmeyen konuklara öneri olarak motosiklet bebek bezi pastası ya da tren bebek bezi pastasını düşünebilirsiniz. Açık büfe masanızın üzerine “Yolun Açık Olsun Bebeğim” ya da “Değerli Kargo” yazan bir flama asabilirsiniz. Konuklardan, daha sonra anne adayına hediye olarak verilmek üzere, gelirken bir oyuncak araba, helikopter ya da tren seti getirmesi istenebilir ve bunlar dekorasyonda kullanılabilir. Daha da eğlenceli olması için davetiyeler yolcu bileti şeklinde tasarlanabilir.

Yiyecek Fikirleri

Kurabiyelerinizi araba, uçak, balon şeklinde süslemek için şeker kaplamaları kullanın. “Arabada Bebek Var” tabelası şeklinde bir pasta yaptırın. Araç lastiği gibi görünmesi için yuvarlak çörekleri şeker kaplamalarıyla süsleyin. Yeşil, kırmızı ve sarı dolmalık biberleri yatay olarak yarısından kesin ve açık tarafları yukarıya gelecek şekilde arka arkaya koyun. Böylece tren vagonları gibi görünecekler. Salatalık dilimlerini tekerlek olarak, havuç çubuklarını da dip soslar için kullanabilirsiniz. Kırmızı, turuncu ve yeşil renkli meyveleri bir şişe takarak afik lambaları yapabilirsiniz. Masanın üzerine “Yakıtınızı Doldurun” tabelası koyabilirsiniz.

Oyun Fikri

Anne adayı, bebeği doğduktan sonra, dışarıdayken bebek çantasına neler koyması gerektiğini bilmek isteyecektir. Ona yardımcı olmak için, Bebek Çantanda Neler Var? oynayabilirsiniz. Bunun için herkese içinde bebek malzemeleri olan bir çanta verin. Ve daha sonra aşağıdaki listeyi tek tek okuyun. Ellerindeki çantada tüm malzemeleri en önce bulan kazanır.

Liste:

 • Prima bebek bezi

 • Prima ıslak mendil

 • Mama önlüğü

 • Çıngırak

 • Oyuncak

 • Emzik

 • Giysi

 • Atıştırmalık

 • Biberon

 • Diş kaşıyıcı

O Bir Erkek Teması

Bu, erkek bebek bekleyen tüm anne adaylarına uygun, klasik bir temadır.

Dekorasyon Fikirleri

Tema için maviyi temel alın ve mavi örtüler, balonlar, flamalar, kağıt tabaklar ve bardaklar gibi birçok bebek mavisi ya da koyu mavi dekor kullanın. Üstünde “O Bir Erkek” yazılı bayrak asın. Yemek masasını plastik ördek, emzik, patik, yumoş ayıcık ya da bebek kitapları gibi, parti sonunda anne adayına verebileceğiniz şirin nesnelerle donatın.

Yiyecek Fikirleri

Bu tema diğer temalarla bağlanabilir, yani bıyık süslemeli cupcake'ler ya da papyon şekilli kurabiyeler kullanabilirsiniz. Çubuk keklerinizi mavi şeker hamuru ve yenebilir pırıltılarla süsleyebilirsiniz. Cupcake'ler minik mavi ayaklarla süslenebilir. Ya da pastanızı mavi bir bebek badisi şeklinde yaptırmak isteyebilirsiniz.

Oyun Fikri

Bu tema çok esnek olduğu için, bu eğlenceli baby shower oyunlarından herhangi birini indirip oynayabilirsiniz. Bunlardan biri olan Bebeğe Mesajlar, konukların bebeğe olan mesajlarını bir kağıda yazdıkları hem duygusal hem de neşeli bir oyundur.

Erkek Bebekler İçin Diğer Baby Shower Fikirleri

 • Temaları karıştırıp kullanmaktan ya da sıradışı düşünmekten korkmayın. Anne baba adaylarının gelecek yıllarda bol bol uyku öncesi hikayeleri okuyacakları düşünülürse, konukların anne adayına en sevdikleri masal kitabını hediye edecekleri bir masal kitabı teması kullanabilirsiniz.

 • Kendinizi mavi renkle sınırlamak zorunda değilsiniz. Anne adayının seveceğini düşündüğünüz herhangi bir rengi seçebilir ya da hiç renk teması kullanmayabilirsiniz. Sarı ve yeşil, iki en sevilen baby shower rengidir.

Harika Bir Baby Shower Düzenlemek İçin Daha Fazla İpucu

 • Baby shower mutlaka sevimli ve bebek merkezli olmak zorunda değil. Anne adayının kişiliğine odaklanan bir parti düzenlenebilir. Anne country stili evler ve bitkisel desenlerden hoşlanıyorsa, temaya vintage bir dokunuş ekleyin. Modern, canlı renkleri seviyorsa, trend bir tema seçin.

 • İlham her yerden gelebilir. Anne adayının, hatta baba adayının hobileri ve ilgi alanlarını düşünün. Bu size annenin nasıl bir baby shower’ı seveceği hakkında fikir verebilir.

 • Eğer konuklardan tema için yardım isteyecekseniz (cupcake’ler ya da süslemeler gibi), herkesin konsepti tamamen anladığından emin olun, çünkü sonunda herkesi getirdikleri bir arada kullanılacak. Onlara ilham vermesi için aklınızdaki temayı temsil edecek görseller göndermeyi düşünebilirsiniz. Böylece herkes partiye gerçek bir katılım sağlamış olur.

 • Hiçbir tema belirlememekten de korkmayın. Bütün baby shower partileri temalı olmak zorunda değildir. Baby shower’ı bir kafe ya da yakınlardaki bir parkta yapacaksanız, bir tema belirlemek çok kullanışlı olmayabilir. Farklı olarak, bazı anne adayları temalı partilerden hoşlanmayabilir. Onur konuğunuz, arkadaşları ve ailesi kutlama için yanında olduklarından, harika vakit geçirecektir. Bir tema belirlediyseniz, işte size baby shower için gerekli en önemli malzemelerin listesi.

 • Davetiyeleri gönderdikten sonra, konuklardan hediye seçimi konusunda birkaç soru alabilirsiniz. Eğer hali hazırda bir hediye istek listesi varsa, konuklarınızı bu şekilde yönlendirin, eğer yoksa, bebeğin ihtiyacı olacak giysilerin listesi, size yardımcı olabilir.

İster temalarımızdan birini seçin, ister tamamen benzersiz bir fikir olsun ya da hiçbir temanız olmasın, düzenlediğiniz baby shower tüm misafirleriniz, özellikle de onur konuğunuz, mutlu anne adayı tarafından sevilecek ve takdir edilecektir.

Ayrıca Türk erkek isimleri bulmak için yazımızı okuyun.

Çerez Onayı