Babalar için Baby Shower Partisi

Dördüncü bebeğimiz olacak kızımızı beklerken eşim bana "Aslında erkekler için de baby shower partileri olması ve bu partiler için baby shower fikirlerine ihtiyaç olduğunu düşünüyorum" dedi.

Benim için düzenlenen baby shower'lar beni çok mutlu ediyordu çünkü örnek aldığım diğer annelerden bir şeyler öğrenme ve doğacak olan bebeğim için tavsiyeler alma şansım oluyordu. Bu partiler sırasında ilk emzirmeyle ilgili korkularım ve iki çocuğu idare etme konusundaki endişelerim gibi konularda da çok destek aldım.

Eşimin de ebeveyn olan çok sayıda arkadaşı var ve Babalar için Baby Shower Partisi erkekleri bir araya getirip yaklaşan babalıklarını kutlamaları için harika bir fırsat!

Eşimin arkadaşları, benim arkadaşlarım gibi gerçekten ihtiyacım olan şeyleri bulmak için saatler geçirmeyi tercih etmeyeceğinden bebek bezi almalarının onlar için zor olacağını pek sanmıyorum.

Babanın arkadaşları zaten bir paketin içinde ve hediye olarak verilmeye hazır olan istedikleri büyüklükte bir paket Bebek Bezi alabilir.

Babalar için harika baby shower fikirlerim var ama Pinterest'te bunlardan çok daha fazlasını bulabilirsiniz:

  • Prima ve Kart Oyunları

    Kendilerine saçma gelen baby shower oyunları oynamak yerine gerçek bir oyun, kart oyunu veya farklı bir kart oyunu oynamak isteyen babalar, bunu Prima ile yapabilir. Çip yerine bebek bezi kullanabilirler!

  • Bebekler ve Barbekü

    Hamburger varken makarona ne gerek var ki? Mangalınızı yakıp bahçenizde herkesin bayılacağı güzel bir ziyafet verin. Bir masayı sadece yiyeceklere, diğerini de bebek bezlerine ayırabilirsiniz.

  • Bebek Maçı

    Futbol oynamak, hamile kadınlar için pek iyi bir fikir olmasa da babaların baby shower partisi için mükemmel bir fikirdir. Aynı zamanda sonraki aylarda kullanılmış bebek bezlerini farklı açılardan çöpe atma becerinizi geliştirmek için de iyi bir egzersizdir.

Seçtiğiniz tema ne olursa olsun önemli olan eşinizin eğlenmesini ve doğacak olan bebeğinizin doğumu için heyecanlanmasını sağlamaktır. Sizin de gördüğünüz gibi en önemlisi sevgiyle sarıp sarmalanmak...

Çerez Onayı