Prima: Sağlıklı ve mutlu bebekler için güvenli bir şekilde tasarlandı

İlk adımlardan, ilk gülümsemesinden de önce annelerin bir numaralı önceliği bebeklerinin güvenliğidir. Prima'nın da ilk önceliği güvenlik. Bizim için bebeğinizin sağlıklı ve mutlu gelişiminden daha önemli hiçbir şey yoktur.

GÜVENLİK  SÖZÜ

Prima’nın Güvenlik Sözü:

  • Check Önceliğimiz, bebeğinizin sağlıklı ve mutlu gelişimi
  • Check Tüm Prima ürünleri bebeğinizin cildine temas etmeden önce dermatolojik olarak test edilir ve kapsamlı güvenlik ve performans değerlendirmelerine tabii tutulur.

Anneler ve sağlık uzmanları hem güvenli, kaliteli bezler, külot bez ve ıslak havlu konusunda uzun zamandır haklı olarak Prima'ya güveniyor. 1961 yılından bu yana, Prima güvenliği önceliklendirerek, tek kullanımlık bebek bezlerindeki inovasyonlarda ve cilt sağlığı araştırmalarında öncü oldu. Bugün ürünlerimizi, her bileşeninin yüksek kalitede olmasını sağlayarak bebeğin rahatlığı, konforu ve altının hep kuru kalması için tasarlıyoruz.

Ürünlerimizin her birini özenle tasarlıyor ve gelişimin her aşamasında güvenlik açısından değerlendiriyoruz. Prima Bebek Bezleri, Prima Külot Bez ve Islak Havlularımız hakkında daha fazla bilgi edinin.

Sorularınız mı var? Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edin.

Sorularınız ve geri bildirimleriniz için Tüketici İlişkileri merkezimizle 08502200911 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Teşekkürler!

Çerez Onayı