Bebeğimin külot bezinin içeriğinde neler var?

Bebeğinizin cildinin kuru ve sağlıklı kalmasını sağlamak için Prima uzmanları bezin her bir içeriğini güvenlik profili ve mükemmel performans değerlendirmesi yaparak dikkatlice seçer.

GÜVENLİK SÖZÜ

Tüm Prima ürünleri ve bileşenleri, bebeğin cildine temas etmeden önce kapsamlı güvenlik ve performans değerlendirmelerinden geçmektedir. Güvenlik süreci ve Prima ürünlerinde bulunmayan bileşenler hakkında daha fazla bilgi edinin.

Biliyor muydunuz...Prima, bebeklerin mutlu ve sağlıklı gelişiminin, ancak büyüdükleri dünyaya önem vererek mümkün olabileceğini düşünüyor. Ürünlerimizin ve ürün ambalajlarının çevresel izlerini azaltmak için sürekli olarak inovasyon yapıyoruz. Çevresel sürdürülebilirlik sözümüz hakkında daha fazla bilgi için, buraya göz atın.

Nedir?

Termoplastik polimerlerden yapılmış yapışkanlar, bebek bezi içerisindeki malzeme katmanlarını bir arada kalmasını sağlamak için kullanılır. Yapışkanlar bebeğin cildiyle temas etmez. Tüketici beklentilerine cevap olarak bazı malzemelerin (bebeğin cildine temas etmeyen yapışkanlar) kokusunu iyileştirmek için tedarikçilerimizle birlikte çalıştık. Bebek bezlerindeki bebeğin cildine temas etmeyen yapışkan malzemelerin kokusunu iyileştirmek için kullanılan maddeler tamamen seçilmiş, kullanım güvenliği açısından kapsamlı bir şekilde değerlendirilmiştir. Bebeğin derisine temas etmez.

Biliyor muydunuz?

Yapıştırıcı malzemeler, birçok tüketici ürününde yaygın olarak kullanılır.

Çerez Onayı