Güvenlik Sözü: Bebeğinizin Güvenliği

Sözümüz

50 yılı aşkın süredir, anne ve babalar bebek bakımında Prima’ya güveniyor. Bebeğinizin güvenliğine ve bakımına yardımcı olacak güvenli ve yüksek kalitede ürünler sunarak bu güveni her gün kazanmak için çok çalışıyoruz.

Bebek bezlerimizde güvenli ve cilde karşı hassas malzemeler kullanıyoruz

Prima Bebek Bezleri, Külot Bez ve Islak Havlular dermatolojik olarak test edilmiştir. Ürünlerimiz kapsamlı bir şekilde değerlendirilmiş ve güvenli oldukları kanıtlanmış bileşenlerden üretilmiştir. Ürünlerimizde kullandığımız materyallerin bebekler için güvenli olduğunutasdik etmek için önde gelen pediatristler, pediatrik dermatologlar ve güvenlik uzmanlarıyla işbirliği içinde çalışıyoruz. Kullandığımız malzemeler bugün birçok bebek bezinde ve ıslak havlularda kullanılıyor ve her gün dünya çapında 25 milyon bebek tarafından güvenle kullanıyor. Ürünlerimiz içeriğindeki malzemeler hakkında daha fazla bilgi edinmek için, Prima Bebek Bezleri, Prima Külot Bez ve Prima Islak Havlular içeriği hakkındaki makalemizi okuyun. Bilim adamı ve aynı zamanda da ebeveyn olarak bizler, bir maddenin güvenliliğini ele alırken sağlıklı bir dozda süphe ile değerlendirmelerimize başlarız. Bebek ürünlerinde güvenli olmadığını düşündüğümüz tüm bileşenleri tek tek tarıyoruz. Eğer malzemenin güvenliğine ikna olamazsak, o malzemeyi ürünümüzde asla kullanmıyoruz.

Güvenli Ürün Kullanım Standardını Tanımlıyoruz

Dünyanın önde gelen kuruluşları tarafından belirlenen en yüksek ve en katı global güvenlik standartlarını takip ediyoruz. Dünya Sağlık Örgütü (WHO), Avrupa Birliği (AB), Amerika Birleşik Devletleri Çevre Koruma Ajansı (EPA) ve Amerikan Gıda ve İlaç Kurumu (FDA) gibi dünya genelindeki düzenleyici kurumlar tarafından belirlenen bilimsel süreçte ilerleyerek, ürünlerimizdeki her bir bileşen için güvenli bir seviye belirliyoruz.

Prima ve P&G’de 700’den fazla bilimadamı ve uzman, tüm dünyada bebek ürünlerimizin güvenliğini sağlamak ve düzenleyici kurumlar tarafından belirlenen gereklilikleri karşılamak için, pediatri doktoru ve pediatri dermatoloğu gibi önde gelen sağlık uzmanlarıyla işbirliği içinde çalışmaktadır.

Ayrıca nihai ürünlerimizde kullanılan tüm içerikleri değerlendirerek, gerçek kullanıcılar ve çevre açısından güvenli olduğunu onaylıyoruz. Annelerin ürünleri gerçek yaşam koşullarında deneyimleyebilmeleri için; kapsamlı testler yapıyor, güvenlik, performans ve kalite açısından en yüksek endüstri standartlarına bağlı kalıyoruz.

Ürünlerimizin Kalite ve Güvenliliğini Yakından Takip Ediyoruz

Bebekler söz konusu olduğunda, güvenlik ilk önceliğimizdir. Ürün geliştirme tamamlandıktan sonra bile, ürünlerimizin güvenliğini ve kalitesini takip ediyoruz. Üretim sürecinde güçlü kalite sistemlerine sahibiz, mağazalarda piyasa kalite kontrolleri yapıyor ve müşteri memnuniyeti ekibimizle iletişime geçen anne ve babaların ürünlerimizle geribildirimlerini ve sorularını dikkatle dinliyoruz. Sorularınız varsa lütfen 08502200911 numaralı telefonu arayınız.

Çerez Onayı