İkizler İçin Eğlenceli ve Özel Eşyalar

Piyasada bebekler ya da bebek bakımı için geliştirilmiş binlerce araç gereç var artık. Akla gelebilecek her konuda bir şeyler tasarlanıyor. Bu ürünlerin bir kısmı da ikiz annelerini ilgilendiriyor. Peki yeni doğan bebekler için neler alınmalıdır?

Bu gereçlerden bazıları tek bebekli anneler için geliştirilip sonra ikiz annelerine uyarlanmış değil. İkiz ve daha çok bebek sahibi anneler için özellikle düşünülüp tasarlanmış gereçler hayat kurtaran cinsten olabiliyor.

İşte gündelik hayatınızı kolaylaştıracak o ürünlerden bazıları…

1. Ulaşım

İkizlere özel binlerce eğlenceli ve özel bebek arabası ve yürüteç bulunuyor. Bu ürünler hem bebek hem de ebeveynin rahatı gözetilerek üretiliyor. Bebeklerinizle şehirde yorulmaksızın eğlenerek geçirebileceğiniz günleri düşünün.

2. Taşıyıcılar

İkiz bebek anneleri bebeklerinizle gezmek için puset mi arıyorsunuz? Sizi bedensel olarak rahatlatacak, yenidoğan miniklerinizle gezmenizi kolaylaştıracak ikiz bebekler için üretilmiş ikili pusetlerine göz atın.

3. Emzirme yastıkları

Kimi üreticiler ikizler ve üçüzler için emzirme yastıkları üretecek denli öngörü sahibi. Ufaklıkları güvenli ve rahat tutmanın yanı sıra, onları beslerken size de yardımcı oluyor bu yastık. Diğer emzirme yastıklarının sahip olduğu tüm özelliklere ve ikizler için geliştirilmiş daha fazlasına sahip. Emzirmeyi anne ve bebekler için olabildiğince kolaylaştırıyor.

4. Bez torbaları

Emin olun ikiz bebekler için tek bebeğin en az iki katı kadar eşya bulundurmak zorundasınız yanınızda. Bu çanta bebeklerinizin altını temizlemek için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi taşıyabilir. Evden çıktığınızda size yardımcı olacak eşya kapasitesiyle gerekli hiçbir şeyi unutmamanızı da sağlar.

Bebeğiniz için kullanacağınız tüm ürünlerin lisanslı olduğundan emin olun.  Ayrıca etrafınızdaki ikiz annelerinden artık kullanmadıkları gereçleri alarak bütçenizi de rahatlatabilirsiniz.

Bu arada, bebekleriniz ikiz olduğu için iki isim birden bulmanız gerekecek. O zaman sizi hiç bekletmeden Bebek İsimleri Sözlüğümüze yönlendirelim!

Çerez Onayı