Prima'nın Toplum Gelişmesini Nasıl Sağladığını Görün | Prima

Bebek ve aileleri desteklemek için afet yardımı

Global afete müdahale programımız doğal afetlerde çabuk ve etkili şekilde faaliyete geçerek durumdan mağdur olan ailelere bebek bezi bağışlamakta ve dağıtmaktadır.

2013 yılında Çin'in Ya'an şehrini etkileyen depremin ardından, Prima Sichuan Charity Federation ile birlikte mağdur aileleri desteklemek için 500.000 adet bebek bezinin bağış ve dağıtımını gerçekleştirdi.

İhtiyaç içindeki bebekler

• Prima mobil klinikleri aracılığıyla sağlık hizmetleri ve tıbbi kontroller için Afrika ve Asya'nın çeşitli bölgelerinde yaklaşık 2 milyon aileye ulaşıldı

• Latin Amerika'daysa, United Way ile olan çalışmalarımız sayesinde, San Jose Malambo Çocuk Evi'deki gönüllüleri, ekipman, para yardımı ve bebek bezi bağışları ile desteklemekteyiz. 

• Prima, Amerika Birleşik Devletleri'nde, Feeding America aracılığıyla ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılması için, milyonlarca bebek bezinin yanı sıra Prima Islak Havlu bağışında bulunmaktadır. 

Gelişmekte olan topluluklara yatırım yapma

İşimiz büyüdükçe, topluluklara olan desteğimiz de işlere olan yatırım ve çalışma standartlarını geliştirmeye olan bağlılığımız aracılığıyla büyümektedir. 

• Şu anda dünyanın her yanında 30'dan fazla Prima imalat tesisimiz bulunmakta ve 500'den fazla yeni iş olanağı yaratacak olan Güney Afrika'daki en yeni tesisimiz gibi yeni yatırımları sürdürmekteyiz.

İşte büyüme yalnızca mali yatırımlarla sınırlı olmamalıdır. Bir işveren olarak çalışma standartlarını geliştirmeye bağlılık göstermemiz de önemlidir, bu nedenle dünyanın her yanındaki her Prima tesisinde, emniyetli ve etik çalışma uygulamaları için aynı ilkeleri uygulamaktayız.

Çalışmalar yaptığımız yerlerdeki toplulukları destekleme yolları keşfetmekle bebeklere ve ailelere yardımcı olabiliriz.

Çerez Onayı