Prima® Güvenlik Taahhüdü

Image-01

Tıpkı sizin gibi, bizim için de bebeğinizin güvenliği ilk önceliğimizdir.

Kullandığımız malzemelerin seçiminden testlere kadar, her gün güvenlik taahhüdümüzü, bebeğinizin konforu ve güvenliğinin yanı sıra en iyi performansı garanti etmek için üç aşamada uygularız:

1. Aşama: Malzeme seçimi. Çünkü güvenli bebek bezi üretmek güvenli malzeme seçmekle başlar.

Prima® bebek bezlerinin üretim aşamasında kullanılmadan önce malzemeler titiz bir seçime tabii tutulur. Her bir bileşenin kendine özgü bir işlevi vardır ve bebeğinizin rahatı ve güvenliğinin yanında en iyi performansı da sağlamalıdır.

Image-02

Uzmanlarımız, üretimde kullanılan malzemelerin ve üretimin son aşamasında tüm ürünlerin güvenilirliğini doğrulamak için çocuk doktorları, pediatrik dermatologlar ve toksikologlarla işbirliği içinde çalışmaktadır.

Image-03

Malzemelerimiz, AB Tüketici Güvenliği Bilimsel Komitesi’nin, maddelerin güvenli kullanımı ile ilgili SCCS/1564/15 no’lu güvenlik gerekliliklerine sıkı bir şekilde bağlıdır.

Bebek bezlerimizin içeriğinde bulunan (ve bulunmayan!) her şey hakkında bilgi edinmek için buraya tıklayın.

2. Aşama: Üretim. A'dan Z'ye kontrol süreci.

Söz konusu bebekler olduğunda güvenlik, ebeveynlerinin olduğu kadar bizim de önceliğimizdir. Bu nedenle, bebek bezi üretimimizdeki her aşamayı kendimiz yapmayı tercih ediyoruz. Prima® bebek bezlerimizi yalnızca (Türkiye ve Avrupa'da bulunan) kendi fabrikalarımızda üretiyoruz. Bu bizim için çok önemlidir. Ürünlerimizin kalitesini ve güvenliğini sağlamak için üretimin her aşamasını etkin bir şekilde denetleriz:

Image-04

Üretim aşamasında her bir bebek bezi, kameralar ve 500'den fazla sensör ile sürekli olarak izlenir.

Image-05

Her bir üretim hattında günde 120'den fazla bebek bezi üretilir ve bezlerimiz 2000'in üzerinde farklı kontrolden geçer.

3. Aşama: Devam eden testler. Bebeğin cildiyle uyumlu, güvenli ve sertifikalı bebek bezleri için.

Image-06

Prima® bebek bezleri klinik ve dermatolojik olarak test edilir. Güvenle kullanabileceğinizi ve bebeğinizin cildiyle uyumlu olduğunu garanti ederiz.

Image-09

Her hafta, yılda 2 milyon bebek bezi kullanan 1200'den fazla aile yorum ve görüşlerini bizimle paylaşmak için araştırma ve geliştirme merkezimize geliyor.

Biliyor muydunuz?

Dünya çapında 700'ün üzerinde bilim insanı her gün Prima® bebek bezleri üzerinde çalışmakta ve bebekler için mümkün olan en iyi bezi tasarlamak üzere bağımsız sağlık uzmanları (toksikologlar, çocuk doktorları ve dermatologlar) ile işbirliği yapmaktadır. Bilim insanları bebek bezlerinin tasarımının her aşamasında yer alırlar.

Image-10

Ebeveynlerin görüşleri bizim için önemli: Yorum ve görüşleriniz için 08502200911 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz!

Bağımsız Testler ve Uzman Görüşleri

Sıkça Sorulan Sorular

Çerez Onayı