Bu anket sona ermiştir
https://azcdn.multibrand.pgsitecore.com/tr-TR/-/media/Pampers/Pampers-TR/Images/questionnaire/premature-bebekler-hakkinda-prima-750-280-2.jpg?h=280&w=750&v=1-201712040929&hash=8935264DA7AE27E84AFD456D8E606335FB862948&crop=1&sc=0

Prima Anketi

Anketimize katılın, küçük kahramanlara nasıl destek olacağınız hakkında bilgi edinin.

Katılım Koşulları

  • Katılımcılar, paylaşımlarının kendilerine ait olduğunu taahhüt ederler. P&G, uygun görmediği içeriği hiçbir sebep belirtmeksizin yayına almama hakkını saklı tutar.
  • Katılımcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi veya görsel materyali iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, yazılı veya görsel içeriği yükleyen/gönderen kişi/kişiler münhasıran sorumlu olacaklarını kabul ederler. Katılımcılar, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markalar Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Yasası, Türk Ceza Yasası ve diğer ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran katılımcıyı bağlayacaktır.
  • Kullanıcının uygulama ve buna bağlı sunulan hizmetleri yanlış kullanımından kaynaklanabilecek maddi, ticari itibar, sosyal itibar kaybı veya dolaylı ya da dolaysız özel, cezai, rastlantısal kayıp ve zararlardan P&G ve bağlı kuruluşları hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
  • Procter&Gamble Tüketim Malları Sanayi A.Ş, herhangi bir zamanda program koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve programı gerekçe belirtmeksizin iptal etme hak ve yetkisine sahiptir.
  • Site ve içeriğinin tüm hakları münhasıran Procter&Gamble Tüketim Malları Sanayi A.Ş ’ye aittir.
  • Anket hakkında soru ve önerileriniz için 0216 463 83 83 no'lu numaradan bize ulaşabilirsiniz.