Akasya Asıltürkmen Prima Külot Bez Macerasını Paylaşıyor

Her şey aslında çok kolay başlamıştı. Yatır cırt cırt tak değiştir kapat, bitti! Taa ki bebek ayaklanana kadar... İşte o zaman bez değiştirmek için kendimi bebekle beraber akrobasi hareketleri yaparken buldum. O kaçsın, sen kovala. Tam yakaladın derken, o dönüp dursun ellerin birbirine karışsın sonra hoop, yine kaçtı! Haydi bakalım sil baştan!

Neyse ki Prima Külot Bez ile tanıştıktan sonra Peruşka ile bu tatlı maceranın sonunu tatlı bağladık. Gerçekten de kullanımı aşırı pratik. Nasıl mı? Yakala ve giydir! İşte bu kadar basit. Bu sayede bizim tontiğin altını havada değiştiriyorum o derece:) Hatta bizimki bunu oyun sandığı için pek bir eğleniyor. Öyle eskisi gibi salya sümük bir o tarafa bir bu tarafa kaçışmıyoruz yani. Bez değiştirmeyi pratikleştirdiği için işin içine babayı da kattım şştt çaktırmayın. İtiraf edeyim kendisi benden daha hızlı çıktı.

Oh ne güzelmiş bu zamanın annesi olmak! Kesinlikle siz de deneyin anacıklarım, ne demek istediğimi anlayacaksınız. Hatta havada bez değiştirenler kulübü mü kursak ne?

Çerez Onayı