Bebeğimle Kocaman Bir Gün!

Büyük gününüz yüksek bir olasılıkla bebeğinizin gayet erken bir saatte yatağınıza tırmanarak sizi uyandırmasıyla başlayacak. İşte bir bebek sahibi olmanın en keyif verici anı; kocaman bir öpücükle güne merhaba, yatakta gıdıklamaca, hoplayıp zıplamaca...

AKTİVİTE ZAMANI

Evet, gün başladı... Siz bebeğinizin kahvaltısını özenle hazırlayıp yaptırdınız ve şimdi önünüzde oyun dolu kocaman bir gün var. Neler mi yapabilirsiniz bu gün boyunca?

Temiz hava alın. Sıkıca giyinin ve iki kişilik dev ekip olarak doğayı keşfe çıkın. Bebeğiniz doğayı, sizin gözlemleriniz eşliğinde tanısın. Ona ağaçlardan, çiçeklerden, bitkilerden söz edin. Adını bildiğiniz ağaçları ve kuşları tanıtın. Bol bol derin nefes alın. Eve dönünce de yanak yanağa bir uyku keyfi çekin.

Bebekler dokunarak hisseder ve sevgi transferini dokunarak yaparlar. Bebeğinizin hassas cildinde minicik bir sakal batması ve kızarıklık bile olmaması son derece önemlidir.  Bu yüzden pürüzsüz bir cilt için en kaliteli tıraş makinelerini tercih edin. Prima olarak Fusion ProGlide'ı öneriyoruz.

Fusion ProGlide'ın geliştirilmiş kayganlaştırıcı bandı, düzeltici bıçağı, bıçak sabitleyicisi, ergonomik sapı ve mikro taraklarıyla tam size göre. Bebeğinizi rahatlıkla ve bol bol öpebilirsiniz.

Şarkı söyleyip dans edin. Bu güzel günde bol bol şarkı söyleyip dans etmenizden doğal ne olabilir? Bebeğinizin en sevdiği şarkıları birlikte dinleyip, el ele tutuşarak veya onu kucağınıza alarak dans edin.

Puzzle yapın. Bebeğinizin yaş grubuna uygun, az ve kocaman parçalı puzzle'ları tamamlayarak eğlenceli dakikalar geçirin. Ayrıca bebeğinizin dikkatinin gelişmesine katkıda bulunun.

Anne için resim çizin. Bebeğinize annesi için bir resim çizmesini önerin. İçinden ne geliyorsa onu çizsin. Yaşı çok küçükse sadece boyama da yapabilir elbette. Yardım isterse siz de katılın, birlikte çizip boyayın. Annesiyle ilgili hissettiklerini sorun ve resmin altına bir not olarak düşün söylediği kelimeleri. Resmi kocaman bir zarfa koyun, zarf yoksa onu da renkli kağıtlardan birlikte yapın. Bir de süs yapıştırın; işte harika hediyeniz hazır!

Çerez Onayı