Özel günler için kartpostallar

Neden yeni yıl kartlarınızı bir sonraki seviyeye taşımıyorsunuz? Bu önerilerle hem içeriği hem de estetiği ile dikkat çeken bir kart hazırlayabilirsiniz.

İyi bir fotoğraf çekin

Profesyonel yardım alabilir ya da fotoğrafı kendiniz çekebilirsiniz. Hatta paylaşmak istediğiniz bir an olup olmadığını görmek için elinizdeki fotoğraflara da göz atabilirsiniz. En iyi fotoğraflar ister ailece ilk yemeğiniz, isterseniz de bebeğinizle hastaneden eve getirişiniz olsun o an gerçekte neler olduğunun özünü yakalayan resimlerdir.

Anlamlı bir mesaj yazın

Mesajınız kısa, basit ve samimi olsun. İyi bir yeni yıl dileyin, nasıl olduklarını sorun, sizin ne kadar iyi olduğunuzu kısaca anlatın ve kişisel birkaç kelime yazarak tamamlayın. 

Bir aile olarak aslında kim olduğunuzu yansıtın

Fotoğraf, sizin yeni yıl kartınızı aldıklarında insanların göreceği ilk şeydir. Aile olarak şöminenin karşısında aynı model kazaklarla oturan bir aile olarak bilinmiyorsanız insanların öyle düşünmesini sağlamaya çalışmanın da bir anlamı olmaz.

Nihayetinde sadece bir kart gönderme eylemi bile sizin hakkınızda çok şey söyler. Resminiz kusursuz olmasa, her bir karta kişisel, elle yazılmış anekdotlar ekleyecek vaktiniz olmasa bile jest memnuniyetle karşılanacaktır.

Çerez Onayı