arielbaby

• Hassas ciltler ve kumaşlar için dermatolojik olarak test edilmiştir

• Bebeğinizin cildi kadar yumuşak bir his bırakır

• Leke Savar kapak sayesinde bebeğinize özel mükemmel leke temizleme sağlar

YENİ Ariel Bebekler için, formülündeki dermatolojik olarak test edilmiş doğal içerikler sayesinde, giysilere karşı sadece suyla yıkanmış kadar naziktir. Giysilerinize temizlik, ferahlık ve hassas ciltlerdeki gibi yumuşaklık kazandırmanın harika bir yoludur.

Ariel Bebekler için sıvı haldedir. Ariel Sıvı deterjanın kullanımı kolaydır. Lekelere ön işlem uygulamak ve giysileri suya bastırmak için uygundur. Artık, Leke Savar kapakla zorlu lekeler için leke çıkarma seçeneği de var.

En iyi sonuçlar için az miktarda Ariel Sıvı'yı lekenin üzerine dökün ve Leke Savar kapağın tırtıklı üst yüzeyiyle deterjanı lekenin üzerine yayın.  Esnek fırçasıyla kurumuş lekeleri hafifçe fırçalayın. Son olarak, ölçekli kapağın içine uygun miktarda deterjanı koyup makinenizin içine yerleştirin. Prima Bebek Bezi paketlerinde 5 TL değerinde indirimden faydalanın!

Sadece Migros'ta!

Ariel tarafında hazırlanan "Yuvayı Hazırlamak" isimli rehber ile bebeğiniz ve aileniz için yumuşacık ve konforlu bir yuva hazırlamakla ilgili uzman önerilerini keşfedin! Kitapçığın tamamına buradan ulaşabilirsiniz.