Prima'nın Taahhüdü: Bebeğinizin Güvenliği

Sözümüz

50 yılı aşkın bir süredir anne-babalar, bebeklerinin bakımı için Prima'ya güvenmektedir. Bebeğinizin bakımına yardımcı olmak üzere size güvenli, yüksek kalitede ürünler sunarak tüm bebeklerin sağlıklı ve mutlu gelişimi için çalışıyoruz.

Güvenli, Nazik Bebek Bezi Bileşenleri Kullanıyoruz

Prima bebek bezleri, mendilleri ve külotları, kapsamlı değerlendirmelere tabi tutulan ve güvenli oldukları kanıtlanan bileşenlerden imal edilir.  Ürünlerimizde kullandığımız malzemelerin bebekler açısından güvenli olduğundan emin olmak için önde gelen çocuk doktorları, pediatrik dermatologlar ve güvenlik uzmanları ile işbirliği yapıyoruz. Kullandığımız bileşenler çoğu bebek bezi ve bebek mendilinde ortaktır ve her gün dünyada milyonlarca bebek tarafından güvenle kullanılmaktadır. Bu bileşenler hakkında daha fazla bilgi için "Bir Bebek Bezinin içinde neler var" yazımızı okuyun.

https://www.prima.com.tr/neden-prima/bebek-bezleri-ve-islak-havlular/yazilar/bir-prima-bebek-bezinde-neler-var

Bilim insanları ve birer ebeveynler olarak bir bileşenin güvenliği hakkında bol miktarda şüpheyle işe başlarız.  Bir bebek veya çocuk ürününde güvensiz olabileceği düşünülen tüm bileşenleri eleriz. Bir bileşenin güvenliğinden emin olmazsak onu kullanmayız.

Güvenli Ürün Kullanımını Tanımlıyoruz

Ürünlerimizde kullandığımız her bir bileşen için, FDA, EPA, WHO ve AB gibi global kuruluşların kullandığı bilimsel süreçleri kullanıyoruz.  Prima ve P&G'de bebek ürünlerinin dünya genelindeki tüm güvenlik ve yasal gereksinimleri karşılamak için 700 bilim insanı ve profesyonel, çocuk doktoru, pediatri uzmanı ve dermatologlar dahil olmak üzere önde gelen sağlık uzmanları ile birlikte çalışmaktadır. 

Ayrıca ürünlerimizdeki tüm bileşenleri de hem tüketiciler hem de çevre açısından güvenli aralıkta olduğunu teyit etmek için değerlendiririz. Annelerin ürünlerimizi gerçek hayat koşullarında denemesini sağlayarak kapsamlı testler yaparak güvenlik, performans ve kalite açısından en yüksek endüstri standartlarına uygunluğu test ederiz. 

Güvenliği ve Kaliteyi Yakından Takip Ediyoruz

Söz konusu bebekler olduğunda güvenlik bizim en önemli önceliğimiz.  Ürün geliştirme aşaması tamamlandıktan sonra bile ürünlerimizin güvenliğini ve kalitesini izlemeye devam ederiz. Üretim süreci genelinde sağlam kalite sistemlerimiz mevcuttur, mağazalarda pazar kalitesi kontrolleri yaparız ve ürünlerimizi satın alan anne ve babalar, tüketici ilişkileri ekibimizle iletişime geçtiğinde onların geribildirimlerini ve sorularını dikkatle dinleriz. 

Çerez Onayı