Bebek Kokusu, Dünyanın En Güzel Kokusu

Bebek bezi

Bebek beziniz ne kadar kaliteliyse koku da o derece az olacaktır. Kaliteli bez kullanımı hem bebeğinizin sağlığı ve rahatı açısından, hem de kötü kokuların çevreye yayılmaması, bez tarafından emilmesi açısından önemlidir. Bazı durumlarda bebeğinizin odasının havasını ferah bir kokuyla değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu durumda Febreze Freshelle kullanabilirsiniz. Özellikle uzun uzun havalandırmanın mümkün olmadığı kış aylarında bu yöntem size çok yardımcı olacak.

Her tür kıyafet

İlk aylarda bebeğinizin sindirim sistemi tam olarak gelişmemiştir. Yediklerinin bir kısmını geri çıkarması kaçınılmazdır. Bebeğinizi göğsünüze yaslayıp tatlı tatlı gazını çıkarırken, bir anda omzunuzda kokulu bir ıslaklık hissedebilirsiniz. Bazen de yemekten hemen sonra olan olur, mama önlüğüyle birlikte kıyafetler de nahoş desenlerle kaplanabilir. Bu durumla sık sık karşılaşacaksınız ancak bir önlük için çamaşır makinesini çalıştıramayacaksınız. Kirli çamaşır sepetinizden hoş olmayan kokuların yükselmesini önlemek için Febreze Kumaş Ferahlatıcı tam size göre.

Oyuncaklar, mobilyalar

Diş çıkarma döneminde bebekler her şeyi ağızlarına götürür. Ellerinde tuttukları her oyuncak, kısa bir süre sonra, çıplak elle dokunmak istemeyeceğiniz ıslak bir hal alır. Bundan ne pelüş oyuncaklar kurtulabilir ne de gözden kaçıp da ortalıkta bırakılmış bir televizyon kumandası. Eğer kokusu rahatsızlık verirse Febreze Freshelle ile odayı ferahlatmanızda fayda var.

Çerez Onayı