Yeni Ariel Bebekler için: Bebeğinizin Giysileri de Hassas Cildi Gibi Yumuşacık

arielbaby

Bebeğinizin Giysileri de Hassas Cildi Gibi Yumuşacık

Devamını oku…

Yeni bir bebek ebeveynler için hem sevinç kaynağıdır, hem de yuvalarının bebek için hazır olup olmadığı konusunda endişelenmelerine sebep olur. Ariel Bebekler İçin, ilk kez anne ve baba olacakların ihtiyaçlarını bilir ve yuvanın yeni gelen değerli varlıkları için yumuşacık bir hale getirilmesine destek olur.

Son derece narin olan bebek cildinin korunması kadar, ilk temas kuracağı patiklerin, bebek giysilerinin ve battaniyelerin de bakımı önemlidir. Anneler bebek giysilerinin temiz olmanın yanında, bebeklerinin narin cildi kadar yumuşak ve hassas olmasını da isterler.

Ariel Bebekler İçin’in hassas ve yumuşak formülü, giysilerin narin ciltlerle en güvenli şekilde temas etmesi için tasarlanmıştır.


arielbaby

TEMİZLİK

Devamını oku…

İçeriğindeki temizlik etkin maddeleri sayesinde Ariel Bebekler İçin kirleri ve parçacıkları derinlemesine temizler. Ayrıca, giysileri ilk alındığındaki haliyle korumak için tasarlanan Leke Savar Kapak, Ariel’in temizleme performansını arttırır.

arielbaby

KORUMA

Devamını oku…

Ariel Bebekler İçin, kumaştaki her bir lifi kapsayan özel lif yağları sayesinde, giysilerin yumuşak dokunuşunun korunmasını sağlar ve yıpranmayı en aza indirir. Böylece kumaştaki lifler yeni alındığındaki yumuşaklığını korur ve cildi tahriş etmez. 

arielbaby

YENİLEME

Devamını oku…

Ariel Bebekler İçin, bebeğinizin giysilerinde Ariel’in yumuşak ve hassas temizlik kokusunu bırakır.

Bunları okudunuz mu: